Saç Örgü Modelleri Kolay

SAÇ ÖRGÜSÜ

Sezonun modası saçları ördürmek. Moda saç örgüsü olunca çeşit çeşit saç örgü modelleri çıkıyor. Yeter ki isteyelim! Sokakta kullanılacak türünden, toplayıvermiş gibi görünenlerine düğünler için özel tasarlananlardan şık bir akşam daveti için hazırlananlara…. Hepsi birbirinden güzel, farklı.

Yandaki fotoğrafta bulunan saç örgüsü düğün saçı bile olabilecek kadar güzel görünüyor açıkçası. Düğünün gelini özellikle de genç on sekiz yirmi yaşlarında bir hanım ise tam onun masumiyeti ve doğallığına uygun bir saç modeli. Doğal ama çok da şık görünüyor. İnsan kendi kendine bu saçı uygulayabilir mi onu bilmiyorum doğrusu. Ne kadar becerikli olduğuna bağlı herhalde. Gelin biz kendi kendimize yapabileceğimiz daha basit ama şık görünümlü saç örgü modelleri inceleyelim.

Hepimizin saçları mevsim, yaş, soğuk gibi nedenlerle dökülüyor, azalıyor. İşte azalmış saçları daha sık göstermenin bir yolu. Örmek istediğiniz saç tutamını iki eşit parçada ellerinize alıyoruz. Üçüncü parça olarak da başımıza taktığımız bir örtünün ucunu kullanıyoruz, örüyoruz. İşte size saçlarınızı çok gösterecek, şirin ve doğal örgü saç modeli.

İşe giderken kullanabileceğiniz bir saç örgü modeli. Hem de uygulaması son derece basit. Saçınızı ensenizden yukarıda örmeye başlıyorsunuz. Saçın tamamı örüldüğünde içe doğru kıvırıp bir firkete ile topluyorsunuz. Hepsi bu. Hem saçlarınız dağılmıyor, hem de gözlerinize girmiyor.

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir