Saç Kesim Modelleri Kadın

 SEN HANGİSİNİ TERCİH EDECEKSİN

2016 yılının en trend saç modelleri arasında yine ve yeniden bob saç kesimi yer almakta, yüz hatları küçük olan bayanlara çok yakışacak hem modern duruşu hem de kullanışlı oluşu sebebi ile özellikle çalışan bayanların tercih ettiği bu kesimle bu sezonun trendini yakalamanız mümkün.

Saç kesim modelleri 2016 kadında bohem tarzı bu yıl sadece giyimde değil saçta da trend oluyor. Bele kadar uzanan derli toplu değil salaş bir izlenim bırakan bu saç tipi kadınları pek yormayacak gibi duruyor.

Dağınık perçem size de modanın masum ikonu 70’lerin Françoise hardy aklınıza getirmiyor mu? Feminenliğin ön plana çıktığı seksi ve erkeksi görüntünün karışımı ile cool bir hava oluşturuyor, günümüzde freja beha erichsen ve Alexa Chung kullandığı omuzların hizasındaki hafif dalgalı ve önünde dağınık perçem saç kesim modelleri 2016 yılında kadında maskülen giyim tarzını destekler nitelikte.

Kulak kısmına kadar kısaltılmış bob kesiminden bahsettiğimiz saç stilinin yanında daha uzun olan lob kesimde bu yıl ve sonraki yıllarda trend olarak yerini sağlama almış görünüyor. Tamamen kısa olmayışı kullanım alanlarını daha da genişletip tercih edilme sebebi yapıyor. Genelde bütün yüz tipine uygun olması ve bu sezon daha çok dalgalı şekilde kullanılması ile durağandan ziyade hareketli bir hava katmasına da sebep oluyor. Bu tip saç kesim modelleri 2016 kadın saç kesim trendlerinde çok fazla ilgi görünecek gibi.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir