Yeni Sezon Topuklu Bot Modelleri

Kışında olsa karda yağmurda topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyen kadınlar bu sezon topuklu botlar her renk ve modelde karşınızda. Peki en çok tercih edilecek topuklu bot modelleri hangileri bir bakalım.

Her sezon trendleri takip edenler bu sezon kalın topukların oldukça revaçta olduğunu bilirler özellikle deri ayakkabılarda apartman topuk tarzında baştan sona bağcıklı ya da üzerinde hiçbir aksesuar bulunmayan botlar her bayanın gardrobunda mutlaka bir tane bulunuyor.

Sadece ayakkabılarda değil giyim konusunda da detaydan bütüne yazın bile göze çarpan bir yükselişe sahip daha çok bohem ruhunu ön plana çıkaran rahat, günlük ve spor tarzlarıyla şık görüntü sunan kadife botlar bu yılın trendi arasında terini alıyor.

Şöyle şık bir beyaz takım elbisenin altına kuşkusuz en yakışacak olan tamamlayıcı metalik renkli bir topuklu ayakkabıdır.Topuklu bot modelleri bu sezonunda metalik bot rüzgarı esecek, bir çok ünlü markanın kreasyonunda yer verdiği metalik ayakkabıları artık çok sık göreceğiz.

Maskülenliği bir hayat tarzı haline getirmiş bayanlar için bu sezon tarzlarını baştan aşağıya yaşama fırsatı. Feminenliğin daha geri planda kaldığı erkek hattına yakın daha kaba formda maskülen ayakkabılar topuklu bot modelleri bu yılının domino taşı görevinde, hatta bu sezon kıyafeler bu botlara göre kombinlenecek. Daha çok şık bir kıyafetin altına tercih edilebilecek ve 2016 sezonda sıkça karşılaşacağımız bir diğer bot çeşidi ise simli/ taşlı botlar, desenli kadife kıyafetlerin altına çok şık uyum sağlayacak türden.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir