tozlu giyim tesettür

Tozlu Giyim’de Tesettür Modelleri

Kapalı giyim tarzını seçen hanımlar Tozlu Giyim’den vazgeçemiyorlar. Firmanın kolayca ulaşılabilen internet adresi üzerinden ihtiyacı olan bütün ürünleri bulabilen muhafazakar bayanlar bu arada şıklıklarından da ödün vermiyorlar.

Tesettür Giyimin Farkı

Örtünme anlamına gelen tesettür kadınların İslam dinine göre giyinmesinin ve kapanmasının kurallarını belirliyor. Vücudu öne çıkarmamak, dikkatleri toplamamak, bu yüzden dar, askılı veya yırtmaçlı giymemek gerekiyor. Tesettür kavramı sadece kıyafetleri kapsamıyor, bütün bir hayat biçimine yayılabiliyor. Ama buna inanarak da şık bir giyim tarzı bulabilmek mümkün.

Tozlu Giyim Koleksiyonu

2000’li yıllardan beri online ticaret alanında faaliyet gösteren Tozlu Giyim bugün dünyanın dört bir yanına ücretsiz kargo gönderiyor. Sitede bayan, erkek, çocuk, anne-bebek, kozmetik, çanta ve ayakkabı gibi kategorize edilmiş bölümlerde tesettür olarak ayrılan seçenekte kapalı giyim tarzını benimsemiş bayanlar panço, hırka, tunik, yelek, pardesü, eşarp, abiye, pantolon, elbise, tulum, ferace ve kap gibi tüm ihtiyaçlarını çok çeşitli olarak seçerek alabilirler.

Kaliteli Modeller

Tozlu giyim tesettür giyim firmalarının imzasını taşıyan modellerde başlayan kış mevsimine uygun olarak koruyucu üst giyim parçaları öne çıkıyor. Tesettür giyimin vazgeçilmezi eşarplarla kıyafetlerinize ayrı bir şıklık katabilirsiniz

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir