Sevgililer Günü’ne özel tasarım Cool Black Colour saatleri

Dünyada büyük kadranlı saat trendinin öncü markalarından TW STEEL, tüm parçaları siyah tasarlanan ‘Cool Black’ modeliyle saat tutkunlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Sevgililer Günü için de farklı, şık ve kaliteli bir hediye seçeneği olan Cool Black saatleri,”Canteen Style” koleksiyonunun altında yer alan ve siyah rengin asilliğini temsil eden bir koleksiyon…

Yeni sezonla birlikte; Cool Black Colour…

2012 yılında da satış grafiğinin yükselmesinin ardından yeni sezonla birlikte renklenen “Cool Black Colour” koleksiyonu da oldukça iddialı… Cool Black Colour Koleksiyonunun kadranlarında yer alan akrep, yelkovan, tachymeter ve kronograf ünitelerinde sarı, mavi ve kırmızı renkler koleksiyona ayrı bir hava katıyor. Her renkte 45 ve 50 mm olarak yine iki farklı kasa ebadı kullanılan saatlerde, tüm kasalar yine Siyah PVD Kaplama olarak kendini gösteriyor. Hakiki İtalyan Deri kayış, güçlendirilmiş Mineral Kristal Cam ve 100 Metre Su Geçirmezlik özellikle de bu koleksiyonun farkını ortaya çıkarıyor.

TW STEEL tutkunlarından gelen talepler doğrultusunda tasarlanan Cool Black modelinde, ‘Canteen Style’ koleksiyonunda yer alan tepe kapağı bulunuyor. Bu özellik, tepenin korunması ve suya karşı direncin arttırılması için tepe kapağının bir kancayla kasaya sabitlenmesi anlamına geliyor. İkinci Dünya Savaşında icat edilen bu Amerikan buluşu, günümüz saatlerinde kullanılmayan bir özellik. TW Steel doğduğu günden bu yana bu özelliği kullanarak, modellerine eşsiz bir görünüm kazandırıyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir