Mezuniyet Elbiseleri Önü Kısa Arkası Uzun

MEZUNİYET TÖRENİN EN ŞIK BAYANI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Hem lise, hem de üniversite mezuniyet törenleri, her genç kız için son derece önemli olan ve bir ömür boyu unutulmayacak olan geceler arasında yer almaktadır. Aylar öncesinden ne giyileceği düşünülmeye başlanır ve sıkı bir araştırma başlar! Internet, dergiler, mağazalar… Öncelikle zarif bir elbisemi, gösterişli mi, modern mi veya marjinal bir elbise mi istiyorsunuz, buna karar vermeniz çok önemli! En önemli tavsiyem, ruhunuzla bütünleşen bir abiye tercih etmeniz! En çok tercih edilen mezuniyet elbiseleri, önü kısa, arkası uzun olan abiye modelleridir. Hadi gelin şimdi sizler için derlediğimiz bu elbiselere göz atalım.

Beyazın masumiyeti

Beyaz renkten yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız, bu zarif beyaz elbise sizin için iyi bir tercih olabilir. Zarif, sade ve abartıdan uzak bu elbise ile zarafetinizi gözler önüne serebilirsiniz.

Saks mavisi bir elbiseye ne dersiniz?

Mezuniyet elbiseleri önü kısa, arkası uzun olan modeller arasında yaka ve bel kısmı gümüş ışıltılı bu saks mavisi payetli elbise de gece de sizin ışıldamanızı sağlayacaktır.

Siyah beyazın vazgeçilmez uyumu!

Mini dantel çiçeklerle bezenmiş elbisenin arka kısmının uzun tül olması, elbiseye bambaşka bir hava katmış. Siyahın asaleti, beyazın masumiyeti ve dantelin zarafetini birlikte bulabileceğiniz bir model!

Abiye modelleri önü kısa arkası uzun olan bu gece elbisesi, doğal mavi rengi, yaka ve kemer detayı ile tam genç kızlar için! Modern ve şık görüneceğinizden hiç şüpheniz olmasın!

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir