Kış Modası 2016

Geleneksel motiflerin elbiselerde, eteklerde oldukça fazla görmemiz bu kış mümkün olacaktır. Osmanlı motiflerini hemen her üründe görebileceksiniz. Sadece biz değil dünya 2016 kış modası bir eskiye dönüş temasına sahip.

Bu sene leopar desenini de kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Ne de olsa leopar deseni yıllardır her sene trendler arasında yerini almayı başarmıştır. Ayrıca son zamanlarda leoparlar desenli ürünleri gençlere uyarlayan ve spor bir tarza sahip kombinler üreten pek çok modacı ortaya çıkmıştır. Bu uyarlamaları da dikkate alarak kombinlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Deri ve süet etekler bu kış da çok moda. Bir süredir yüksek belli eteklerin çok trend parçalar olarak gardıroplarımızda yerini aldığını biliyoruz. İşte deri ve süet etekler de bu sene yüksek belli şekilde kullanılacaklar.

Soft renkler çok moda. Bu sene kremler, kahveler, askeri yeşiller çok trend renkler arasındaki yerlerini almış bulunmaktalar. Ama bu sene zıt renkleri bir arada kullanma gibi bir moda yok. Bu geçmiş sezonlarda kalmış bir moda olmaktadır. kombinlerinizde aynı rengin değişik tonlarını kullanarak modern bir hava oluşturabilirsiniz.

Kabanlarda 2016 kış modasına binaen herkesin üzerinde gördüğümüz kaz tüyü montlar çok modaydı. Ama oversize kaban modası da geçmiş değil. Ayrıca kaşe montlarda bu sene kürkler çok özel detayları oluşturuyor. Boyun, kol ve etek kısmındaki kürkler ile zengin bir havaya sahip olabilirsiniz.

modern kış modası 2016

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir