Derimod Ceket Modelleri

Derimod ceket modellerini sizler için araştırdık. Derimod her zaman deri ürünlerde Türkiye’de kalitesi ile 1 numaraya oturmuş bir markadır. Bu markanın ürünlerini almak isteyenler ürünlerin kalitesinden ve garantisinden emin olabilirler.

Derimod her zaman deri ceketleri ile deri ceket sektörüne bir fark getirmiş bir firmadır. Bu markanın ceketleri arasında bu kışın moda renklerini bulmak da mümkündür.

Askeri yeşil bu sezonun en trend renklerinden biri olmaktadır. Derimod ceket modellerinin bazılarında bulunan askeri yeşil rengi sizi cekete hayran bırakacaktır. Spor ve klasik tarzdaki değişik ceketler bu renk deri kullanmış olduklarını gördük. Deri ceket modellerinde Derimod’un kullanmış olduğu renkler sadece askeri yeşil ile de sınırlı değil. Bordo renkli deri ceketler her zaman ki gibi bu sezonda deri ceketlerde çok moda. Ayrıca kahvenin soft tonlarından krem rengine kadar pek çok renkte tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca deri ceketlerinizi lacivert renkte de alabilirsiniz. Ne de olsa siyahtan sonra en kolay kombin yapabileceğiniz renklerden biri olmaktadır.

Derimod ceket modellerinden spor tarzda üretilmiş olanları da gerçekten ilgi çekiyor. Zımbalı ve fermuar detaylı modeller bu sportif detayları ile göz dolduruyor.

Derimod sadece ceketleri ile değil artık deri çanta ve ayakkabıları ile de kendisinden bahsettirmektedir. Deri ceketlerinizi onlara uygun tonlardaki ayakkabı ve çantalar ile kombinleyerek tarzınızı tamamlamanız mümkün olacaktır.

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir