Bol Paça Pantolon Nasıl Kombinlenir

Bol paça pantolonlar gittikçe trend olmaya başlamıştır. Birçok farklı tarz yaratabileceğiniz bol paça pantolon nasıl kombinlenir diye merak ediyorsanız yazımızı okumanızı ve fikir edinmenizi tavsiye ederiz.

Maskülen Tarz Sevenlere Bol Paça Pantolon

Maskülen giyinmeyi seven bir insansanız, bol paçalı pantolonları stilinize çok kolay adapte edebilirsiniz. Bol paça pantolonunuzun üzerine aldığınız bir ceket ile maskülen tarzınızı tamamlayacaksınız ve bol paça pantolonunuzu kombin edeceksiniz. Ayrıca hem bol paça hem yüksek bel olan pantolonlar üzerine giyindiğiniz bir gömlek de tarzınızı tamamlamanızı sağlayacaktır.

Crop Tops ve Bol Paça Pantolon

Crop tops ve bol paça pantolon nasıl kombinlenir, bol paça pantolonunuz yüksek belliyse crop top modeller ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca büstiyerlerle de müthiş uyum sağlayan bol paça pantolonlar ile çok şık ve stil sahibi görüntü elde edebilirsiniz.

Feminenliğinizi Ön Plana Çıkarın

Bol paça pantolonları nereye çekerseniz oraya gider, bol paça pantolon nasıl kombinlenir, üzerinize bir ceket alarak maskülen bir görünüm elde edebilirsiniz ya da feminenliğinizi kısa renkli ceketler ve dantel bluzlar ile bol paça pantolonunuzu kombin ederek ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca devasa takılarla görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

70’lere Dönüş

Bol paça modası 70’lerden gelmektedir. Bu modayı yine yılındaki diğer kıyafet kombinleriyle uygulayıp 70’ler havası yaratabilirsiniz. Örneğin koca bir volan şapka ve demirli kutu gibi küçük askılı çantalar ile kombin etmek harika olacaktır.

bol paça pantolon nasıl kombinlenir modelleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir