Klimalı ayakkabıların mucidi King Paolo “DEŞARJ” ürünleriyle yine bir çığır açıyor

Yenilikte sınır tanımayan ayakkabı markası King Paolo, ‘’Deşarj’’ ürün grubuyla dünyada bir ilke daha imzasını atıyor. King Paolo’nun Deşarj Ürün Grubu’yla, ayak sağlınızı klima konforuyla korurken, ayakkabıların içine yerleştirilen mıknatıslar sayesinde vücutta biriken statik elektriği atma imkanı da bulacaksınız. Fatih Üniversitesi’nin onayından sonra piyasaya sunulan King Paolo’nun Deşarj ayakkabıları, ayrıca vücuttaki kan dolaşımını da ayarlama özelliğine sahip.

YENİLİKLERİN markası King Paolo, ayak sağlığında çığır açacak yeni bir projeye daha imzasını attı. Yıllar süren araştırmalar sonucunda ortaya çıkan DEŞARJ Ürün Grubu, ayak sağlığınızı King Paolo’nun geliştirdiği klima konforuyla korurken, ayakkabıların içine yerleştirilen mıknatıslar sayesinde vücutta biriken statik elektriği atma imkanını sağlıyor. Fatih Üniversitesi’nden, “Vücutta biriken elektro statik elektriği topraklama yoluyla vücuttan attığı tespit edilmiştir” şeklinde onay alan King Paolo’nun Deşarj Ürün Grubu, vücuttaki kan dolaşımını da ayarlamaya yardımcı oluyor.

King Paolo’nun Deşarj Ürün 1

Neden Deşarj ayakkabılarını tercih etmeliyiz?

Günlük faaliyetlerden dolayı vücudumuzda biriken statik elektrik, sinir sisteminin gerilmesine, fıtıkla sonuçlanabilecek sinir deformasyonlarına, migren türü bas ağrılarına ve sebebini bilemediğimiz gün içi huzursuzluklarına sebebiyet verebilir. Vücudumuzun günlük hayattaki sıradan hareketlerinden dolayı sürtünme sebebiyle statik elektrik devamlı oluşur. Bu sebeplerden dolayı, elektrostatik yükün vücuttan düzenli bir şekilde boşaltılması sağlanmalıdır. İşte King Paolo’nun Deşarj Ürün Grubu’ndaki ayakkabıların sağ ve sol teklerinin içine yerleştirilen (+) ve (–) kutuplu neodyum mıknatıslar sayesinde, vücuttaki bu negatif oluşum dışarıya atıldığı gibi, ayakta büyük bir rahatlık sağlanmaktadır.

King Paolo’nun Deşarj Ürün 2

Bu mıknatıslar vücuttaki kan dolaşımını düzenlemekte ve sinir sistemi üzerinde rahatlatıcı bir etki yaratmaktadır. King Paolo’nun Deşarj Ürün Grubu’ndaki ayakkabılar üzerinde yapılan çalışmalar sonucu, vücutta biriken elektro statik elektriğin topraklama yoluyla vücuttan atıldığı tespit edilmiştir. Ayakkabı içine yerleştirilen mıknatıs, kan dolaşımını düzenleyerek insan hayatını etkileyen olumsuz etmenlerin büyük bir kısmını bertaraf etmektedir.

Ayak sağlığını düşünenler ve ayaklarında rahatlığı yakalamak isteyenler, King Paolo’nun ‘’de şarj’’ ürün grubuna firmanın Türkiye çapındaki 300’ü aşkın seçkin satış noktasından ulaşabilirler.

www.kingpaolo.com/tr

1 Yorum

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir