Abiye Modelleri Uzun Kollu

Abiye modasının en sevilen modelleri arasında abiye modelleri uzun kollular dikkat çekmektedir. Kış ve sonbahar düğünleri git gide yaygınlaşmaktadır ve bununla birlikte kısa kollu abiye modelleri bu düğünlerde ve davetlerde kullanışsız hale gelmektedir. Abiye modelleri uzun kollu seçenekleri ile hem kadınsı hem de daha narin bir görünüm elde etmeniz mümkün. Özellikle elin yarısını kapatacak şekilde modellenmiş ya da balık etek şeklinde gelen modellerde uzun kol çok çekici görünmektedir.

İnce belli ve fiziğine güvenen kadınlar dar ve uzun kollu abiye modellerini tercih ederek hem vücutlarına olan güvenlerini ortaya koyabilirler hem de feminen bir görüntü ile seksapelliği yakalayabilirler. Abiye modelleri uzun kollu seçeneklerinde çokça tercih edilen siyah, kırmızı ve bordo çok asil durmaktadır. Özellikle sırt dekolteli modelleri stilettolarla tamamlayarak çok seksi bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Bu klasik renklerin yanı sıra bu sene su yeşili ve pudra gibi renkleriyle de çok dikkat çekmektedir.

Ayrıca özellikle tesettürlü bayanların tercihi olan uzun kollu abiyeler arasında dantelli modeller de çok dikkat çekmektedir. Uygun bir şal ya da başörtüyle kombinini sağlayabileceğiniz uzun kollu abiye modellerinin yanı sıra pullu payetli, drapeli, taşlı ya da nakışlı detaylara sahip uzun kollu abiye modelleri ile feminen bir görüntü yakalayabilir ve gecenin dikkat çekeni olabilirsiniz. Abartılı abiye tercih ederseniz aksesuar kullanmamaya da özen gösteriniz.

moda abiye modelleri uzun kollu

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir