Spor ve Şık Giyinmenin Yolları Nelerdir? Nelere dikkat etmeliyiz

Şıklık kavramı ve şık olanı aramak, hep kadınlara atfedilir; ancak biz erkeklerin de şık bir görünüme kavuşarak hem kadınları etkilemeye çalışması, hem de sosyal ortamlarda bir adım öne geçme çabası bilinen bir şeydir. Bu sebeple bir erkek için günümüz moda trendlerini takip etmek, bu trendlerle kendine uygun kombinler yapmak son derece önemlidir. Bu açıdan biz de bugün sizlere spor ve şık giyinmenin yolları hakkında bilgi vererek hemcinslerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Yapacağınız Aktivitelere Göre Kıyafet Seçin

Spor ve şık giyinme noktasında belki de en kritik nokta budur; zira bulunacağınız ortamlardaki insanların size karşı oluşacak şıklık algısında bu durum son derece önemlidir. Söz gelimi arkadaş grubunuzla dışarı çıkıyorsanız abartılı ve ortamın dokusuyla uyuşmayan tercihlerde bulunmayın. Bununla birlikte erkekler açısından spor ve şık giyinmenin yolları hususunda en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi kesinlikle aşırıya kaçmamaktır. Evet, dönemin moda anlayışlarını takip etmek şık bir tarza ulaşma bağlamında önemlidir; fakat modayı takip ederken gülünç duruma düşmeye de hiç gerek yok. Bunlara ek olarak spor bir tarzı ve şıklığı harmanlayabilmenin temel kuralları arasında:

  • Detaylara gerektiği gibi önem vermeyi,
  • Kıyafete göre ayakkabı kombinini doğru yapabilmeyi ve
  • Renk seçiminde mantıklı kararlar verebilmeyi de sayabiliriz.

Eğer siz de spor ve şıklık konusunda kademe atlamak istiyorsanız yukarıda vermiş olduğumuz tüyoları hayatınızda uygulamaya başlayın; pişman olmayacaksınız.

bayan Spor ve Şık Giyin genç kız Spor ve Şık Giyin modern Spor ve Şık Giyin tumblr Spor ve Şık Giyin yeni Spor ve Şık Giyin

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir