Reebok EasyTone ile havalara uçun.

Reebok EasyTone bu sezonda da yeni tekstil koleksiyonu ve ayakkabı modelleriyle sportif yaşama şık bir yaklaşım getirmeye devam ediyor. Günlük yaşamda rahatça giyebileceğiniz ve kaslarınızı çalıştırabileceğiniz tüm EasyTone serisi sizleri şekillendirmeye davet ediyor.

EasyTone tekstil koleksiyonunda kaslarınızı çalıştıran son derece şık üstler ve pantolonlar yer alıyor. EasyTone tekstil ürünleri, günlük kullanım için uygun olan ve aynı zamanda kasları şekillendirici etkiye sahip. Koleksiyonda EasyTone pantolonlar, kapriler, şortlar ve canlı renklerde tişörtler mevcut.

EasyTone tekstil ürünlerinde Reebok’ın patentli ResisTone bantları kullanılıyor. Bu bantlar, giyen kişinin vücudunu sarıyor ve başlıca kasların daha fazla çalışmasına katkıda bulunuyor. Anatomik araştırmalar baz alınarak geliştirilmiş bu bantlar, stratejik noktalara yerleştirilmiş dayanıklı ve esnek malzemelerden üretilmektedir.

Pantolonlar, kalça ve hemstring kaslarını saran çift ResisTone bantları ile jakarlı dokumadan üretilmiştir. Bantların yeri ve sıkılığı her harekette hemstring ve kalça kaslarını çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır.

Tişörtlerdeki ResisTone bantları ise kürek kemiğini saran bölüme yerleştirilmiştir. Bantların yeri ve sıkılığı daha iyi bir silüete sahip olmanız ve bedeninizin duruşunu düzeltmeniz için tasarlanmıştır.
http://3.bp.blogspot.com/-EwWOwIm7Uog/ThwwCONg6AI/AAAAAAAAHCA/Ad79-hKY4uA/s1600/reebok%2Bspor.jpg
Bu sezonun yeni EasyTone ayakkabı modelleri, günlük yaşama devam ederken bir yandan da kaslarını çalıştırmak isteyenler için modaya uygun şık tasarımlar sunuyor. Devrim niteliğindeki hareketli hava teknolojisinin kullanıldığı ve denge topundan esinlenilerek tasarlanan hava yastıkları, her adımda daha fazla kas aktivasyonu sağlar. Oluşan mikro dengesizlik sayesinde yürüyüş ve günlük aktiviteler sırasında kaslarınız daha fazla güçlenir. EasyTone teknolojisi, ayakkabının estetik görünümünü bozmayacak bir yapıya sahiptir; bu sayede şık bir görünüme sahip olurken, spor yaptığınız belli bile olmadan kaslarınızı daha fazla çalıştırabileceksiniz.

EasyTone tüm dünyada milyonlarca kadının tercihi. Zamanı kısıtlı olduğu için spor salonuna gidemeyenlerden, günlük aktivitelerini daha verimli kılmak isteyenlere kadar herkes onu seçiyor.

Eva Mendes, Helena Christensen ve Kelly Brook da herkesin imreneceği kıvrımlara sahip olmak için EasyTone ürünlerini tercih ediyor. Bu da Reebok’ın spor giyimde modayı ve teknolojiyi birleştiren tek marka olduğunun kanıtı olarak gösterilebilir.

Daha fazla bilgi ve tüm modelleri yakından incelemek için www.reebok.com adresini ziyaret edin.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir