Nike Siege Serisi

Spor optik ve güneş gözlüğü dalında en iddalı ve teknik ürünlerden biri olan Nike, müşterilerine sunduğu Siege modeli ile düzgün görüş ihtiyacına cevap verirken farklılık yaratmaya da devam ediyor.

Dünyanın en büyük ve en çok tanınan spor markası olan Nike yeni gözlük modelleri ve teknolojileri ile dikkat çekiyor. Müşterilerine uygun olabilecek cam seçenekleri ve numaralı gözlük kullananlar için uygulanabilecek aparatı ile spor gözlük severlerin zevkine hitap ediyor.

Photobucket Photobucket

Numaralı gözlük kullananların ortak şikayeti, spor yaparken aynı zamanda güneş gözlüğüne de duydukları ihtiyaç. Nike, Siege serisi ile bu ihtiyaca cevap veriyor. Siege modellerinde kullanım koşuluna göre 6 farklı cam seçeneği bulunuyor. Uygulanabilen optik aparatı ile numaralı gözlük kullanıcılarına mükemmel bir güneş gözlüğü kullanımını bir arada sunuyor.
Ayrıca, hava kanalları bulunan burunluk yapısı, spor esnasında oluşabilecek terlemede hava kanalları sayesinde gözlük camlarının buğu yapmasını da engelliyor.

Bu sezon optik güneş gözlüğünüzü seçmeden önce Nike’ın kalite, sportif ve bir o kadar da modayı yansıtan Siege serisini görmenizi tavsiye ediyoruz.

Nike Siege serisinin perakende satış fiyatı 448-519 YTL arasındadır.

kaynak:modamoda.net

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir