Leke Tutmayan Beyaz Gömlek

Erkek giyimin öncü markaları Damat Tween ADV, Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Gördüklerinize inanamayacağınız bu yeni ürün, Nişantaşı Damat Tween ADV Flagship mağazası’nda basına özel yapılan lansman ile kamuoyuna tanıtıldı.

ORKA Group uluslar arası markaları Damat Tween ADV, yıllardır erkek giyiminde koleksiyon ve modellerini hem en yeni moda trendleri hem de ileri teknolojinin üstünlükleriyle oluşturuyor. Klasik giyim dünyasına sportif, inovatif ve ileri teknoloji ürünü alternatifleri kazandıran Damat Tween ADV hızla değişen dünyada günlük yaşam ve iş dünyasının ritmine uyan seçenekler sunuyor. Erkeklerin şıklık ve rahatlıktan da öte ihtiyaçlarını anlamaya ve çözümler geliştirmeye yönelik bir anlayışla çalışıyor…

Ve son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmeleri, günlük hayatın en önemli parçalarından biri olan giysilerimize taşıyarak, hayattan daha fazla keyif almamızı sağlayacak yepyeni bir öneri sunuyor

Artık beyaz gömlek giydiğinizde kendinizi hiç olmadığı kadar özgür ve rahat hissedeceksiniz. Beyazlığını daima koruyan, leke tutmayan şık ve pratik Nanoteknolojik Gömlek!

Damat, beyaz gömlek giyildiğinde yaşanan çabuk kirlenme endişesini ortadan kaldıran “Nanoteknolojik Gömlek” koleksiyonunu üretti. Bu son teknoloji ürünü gömlek koleksiyonu sayesinde, en önemli toplantılarınızda veya en keyifli anlarınızda kıyafetiniz ile ilgili endişe duymanıza gerek kalmayacak.

Nanocare kumaşlarla üretilen nano-teknolojik beyaz gömlekler leke ve su tutmuyor. Doğal olarak nefes alan bir yapıya sahip olan gömlekler sıvıları kesinlikle içine geçirmiyor. Sıvılar gömleğin üzerinden leke bırakmadan kolayca akıp gidiyor. Üstelik gömlekler tam da olmaları gerektiği gibi rahat, yumuşak ve nefes alan yapısıyla benzersiz bir konfor sağlıyor.

Peki nasıl oluyor:

Bir milimetrenin milyonda biri olan bir nanometre, metrenin bir milyarda biri olup yaklaşık üç ila beş atomun genişliğine eşittir. Elyafın moleküler yapısını dönüştürmek üzere, nanoteknolojiden yararlanılarak hazırlanmış kumaşlarla üretilen “Damat Nanoteknolojik Gömlek Koleksiyonu” eşsiz bir perfomans ve rahatlığın yanı sıra leke ve sıvılara da geçit vermiyor.

Artık beyaz gömlek giydiğinizde kendinizi hiç olmadığı kadar özgür ve rahat hissedeceksiniz. Beyazlığını daima koruyan, leke tutmayan; şık ve pratik bu Nanoteknolojik gömlek koleksiyonu tüm Damat Tween ADV mağazaları’nda giyimine ve rahatlığına özen gösteren erkekleri bekliyor….

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir