Kaban Modelleri Erkek

Özellikle kış soğuklarının fazlasıyla hissedildiği dönemlerde şıklık ve sıcaklık arayan erkekler için adeta bir can simidi olan kaban modelleri erkek giyim anlayışında öteden beri saygın bir konumda bulunmaktadır. Kaban genel itibariyle maskülen bir kıyafet olarak algılansa da özellikle son dönemlerde ortaya çıkan birbirinden dinamik modellerle toplumun her kesiminden erkek için kış modası noktasında öncelikli tercih olmaktadır. Bu fikirden yola çıkarak biz de, kaban şıklığı ve değişik kaban modelleri hakkında sizlere faydalı bilgiler vererek kaban konusundaki yeni trendlere vakıf olmanızı sağlamaya çalışacağız.

Yeni Sezon Kaban Modası

Biz erkeklere soğuktan etkili bir şekilde korunurken şık ve estetik bir görünüme kavuşma olanağı veren kaban modelleri erkek modasında bu yıl da kendisine fazlasıyla yer bulacaktır. Yeni sezonda özellikle kendine bakan, dış görünüşüne özen gösteren metropol erkeklerinin tercihi; kruvaze yani çift düğmeli kabanlardan yana olmaktadır. Kruvaze kabanlar, bilhassa genç kesim arasında fazlaca rağbet görürken gri, lacivert, siyah, bordo gibi renk alternatifleri kruvaze kabanlara bambaşka bir hava katmaktadır. Bununla birlikte kruvaze kabanlar, yansıtmış oldukları ceket havasıyla da kravat kullanımına olanak sağlamak; iş hayatı için de etkileyici bir opsiyon haline gelmektedir. Kruvaze kabanlara ek olarak:

  • Her türden moda anlayışına rahatlıkla uyum sağlayabilen, rahat ve erkeksi hâkim yaka modelleri ile
  • Klasik ve spor tüm kıyafet kombinlerine hitap etme özelliği bulunan kapüşonlu kabanlar da bu sezonun ön plana çıkan kaban modellerindendir.

kaban modelleri erkek trend

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir