Erkek Pantolon Ceket Kombinleri

Geçmiş dönemlerden günümüze kadar erkek modası deyince hepimizin aklına pantolon ve ceketin benzersiz uyumu gelmektedir. Özellikle yeni çağın metropol erkeği dinamik ve şık kombinleri sıklıkla tercih etmektedir. Bu doğrultuda biz de son dönemlerin en popüler erkek pantolon ceket kombinleri arasında başı çeken blazer ceket ve kot pantolon kombini hakkında sizleri bilgilendirmeye karar verdik.

Blazer Ceket-Kot Pantolon Şıklığı

Erkek giyiminde pantolon ve ceketten yapılan kombinler deyince hepimiz aklına ilk gelen şüphesiz blazer ceket ve kot pantolon kombinidir. Özellikle son dönemlerde her kesimden erkek bu şıklığı yaşama noktasında adım atmakta; farklı renk ve modellerdeki kot pantolonlar ile blazer ceketleri uyum içinde bir arada kullanmaktadır. Peki, erkek pantolon ceket kombinleri arasında önemli bir yer tutan blazer ceket ve kot pantolon kullanırken özellikle dikkat etmemiz gereken noktalar var mıdır?

  • yeni erkek pantolon ceket kombinleriBu konuda öncelikli olarak sizlere yapabileceğimiz en temel tavsiye; kot pantolon seçiminizin sadelikten yana olması gerektiği şeklinde olacaktır. Bilhassa taşlanmış ya da yırtık kot tercihlerinden uzak durun.
  • Sade tarzdaki kot pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz blazer ceketinizin üzerinize tam oturmasına dikkat edin; aksi halde ortaya beklediğiniz görüntü çıkmayabilir.
  • Pantolon ve ceket tamam; peki, ceketin altına ne giyelim. O konuda da yine sade bir açık renk tişört kombini kullandığınızda ortaya çıkan estetik görüntü sayesinde özgüveniniz tavan yapacak.

yeni erkek pantolon ceket kombinleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir