D’S Damat Sonbahar/Kış 08 09 koleksiyonu

Orka Group’un 4. markası D’S Damat Sonbahar/Kış 08 09 koleksiyonu şık olmak isteyen erkeklere birbirinden farklı model ve kalıp seçenekleri sunuyor.
Her farklı vucut tipi ve giyim zevki göz önünde bulundurularak hazırlanan koleksiyonda takım elbiseden trikoya; kravattan ayakkabıya kadar geniş bir ürün grubu mevcut.

 

 Klasik kesimleri modern dokunuşlarla benzersiz bir şıklığa dönüştüren D’S Damat Sonbahar/Kış 08 09 koleksiyonunda ve her vücut tipi için çok zengin kalıp ve kumaş alternatiflerinden oluşan takım elbise grubunda; lacivert, antrasit ve siyah renklerininin oluşturduğu desen ve çizgiler hakim.  Kolay ve uzun giyilebilirlik dikkate alınarak uzun süre ütüsü bozulmayan seyahat grubu sezonun bir yeniliği.

D’S Damat Sonbahar/Kış 08 09 koleksiyonunda, 120’S-130’s yün ve yün-sentetik karışımlı takım elbiselerin yanı sıra, %100 koton ve lycralı cotton kumaşların kullanıldığı gömlekler yer alıyor. Ayrıca micro desenli ve çizgili kravatlar ile farklı kış kombinleri sunuyor.

Klasik giyimin yanı sıra; siyah, mor, renklerinden hazırlanan triko ve örmeler; camel  ve gri renkli casual pantolonlardan ve deri ceket ve mont gruplarından oluşan sportif günlük giyim alternatifleri de sezonun bir diğer yeniliği.

Sezonun ana renkleri; siyah, antrasit, mor, lacivert ve acı kahve.
Mehtap KÖSEOĞLU
ORKA Group / Damat Tween  ADV
Kurumsal İletişim Sorumlusu

T: 90 212 314 2323  Ext:  677

www.damat.com.tr
www.tween.com.tr
www.dsdamat.com

1 Yorum

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir