Kışlık Şort Modelleri

Kışlık şort modellerini sizler için gözden geçirdik.

Bu soğuk günlerde kalın kumaştan yapılmış bu şortları ince çoraplar ile kullanmayın. Daha çok kalın muz çoraplar ile kullanmakta fayda var. Çünkü ne de olsa bu şortlar kumaş bakımından kışlık bir yapıya sahip altına ince çorap giyerek bir zıtlık oluşturmuş oluyorsunuz. Şık göründüğünü düşünseniz dahi bu sezonu belli olmayan bir şıklıktır. Yani tüm kıyafetlerinizi bulunduğunuz mevsimin ürünleri arasından seçmenizde fayda bulunmaktadır.

Bu kışta kadife ürünler göz kamaştırmaktadır. Kadife şortları tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu sene deri ve süet parçalar kullanmak çok moda. Süet ve deri şortlar tercih edebilirsiniz.

Bu sezon kışlık şort modellerinden yüksek belli olan modellere dikkat edebilirsiniz. Ne de olsa bu sene hemen her sezon trend parçalarından biri de yüksek belli olan etekler, pantolonlar, şortlar oldu. Yüksek belli şortları tercih edin.

Bu sene bol şortları tercih edebilirsiniz. Ayrıca boyunuzu uzun göstermek için giymiş olduğunuz muz çorabın renginde düz bir topuklu ayakkabı ile boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Bu senenin trend renkleri genel olarak koyu renklerdir. Lacivertler bu sene vitrinler de yerini alacak. Yeşilin soft tonları ile koyu tonları bu senenin favori renkleri arasında bulunmaktadır. Ayrıca bu sene kombinlerinizi olabildiğince uyumlu ve yumuşak tonlar ile yapmanızda fayda var. Kahve tonları her kış olduğu gibi bu kış da gözde renklerdendir.

modern kışlık şort modelleri

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir