Bol Paça Pantolon Modelleri Ve kombinleri

Bol paça pantolon modellerinde geçtiğimiz sezon yarım boylu modeller çok popülerdi. Ancak bu modeldeki pantolonları giymek için belli bir boya sahip olmak gerekmekteydi. Bu yarım bol paça pantolonları giyen ve belli bir boy ölçüsüne sahip olmayan bayanların daha kısa gösterdiğini hep birlikte fark ettik.

Bol paça pantolon modelleri gerçekten de bu sezon adeta bir deniz deryadır. Bu pantolon çeşidi yeni tasarımlara oldukça açık bir model olduğu için pek çok modacının farklı yorumlarını görebilirsiniz.

Bol paça pantolon modelleri yarım değil uzun ise bunu boyunuzu uzun göstermek için kullanabilirsiniz. Bol paçalar ayakkabınızı gizlemek için fırsat sağlar. Bol paça giydiğinizde en çok dikkat etmeniz gereken şey eğer topuklu ayakkabı giymiş iseniz bu ayakkabının görünmemesini sağlamaktır. Eğer düz tabanlı bir ayakkabı giymişseniz yine bırakın pantolonunuz ayakkabınızın üzerine dökülsün.

Bol paça pantolon modellerini ayrıca şu sıralar tesettür giyimde tuniklerin altında da sık sık görmekteyiz. Böylece tesettürlü hanımlar hem tesettüre uygun hem de modaya uygun giyinmiş oluyorlar. Çünkü oversize modası henüz geçmiş değil. Bol tunikler bluzler altına bol pantolonlar giyerek spor giyinerek bir tarz yakalamanız da mümkün olmuş olacaktır.

Bol paça pantolon modellerini kullanacak olan kişi eğer uzun boylu ise düz tabanlı ayakkabılar, sandaletler kullanarak tarz bir görüntü yakalamaları mümkün olmuş olacaktır.

beyaz bol paça pantolon kombinleri bol paça pantolon kombinleri modelleri moda bol paça pantolon kombinleri tumblr bol paça pantolon kombinleri yeni bol paça pantolon kombinleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir