Bayan Etek Modelleri

Yaşlısından gencine kapalısından açığına uzun boylusundan kısasına her bayanın olmazsa olmazlarından birisi eteklerdir. Her yaş ve her bedene uygun olarak bayan etek modelleri üretilmektedir. Modaya uygun olarak her çeşit desen ve kumaştan oluşan etekleri giyebilirsiniz. Dilerseniz terzinize diktirebilirsiniz.

Bayanlarda en çok tercih edilen etek modelleri:

Kalem etek: Geçmişte iş kadınları tarafından tercih edilen bir etek türüdür. Her vücut tipine yakışabilen ve nerdeyse her kombine uyum sağlayan şık bir etektir. Renk renk ve birçok desende bulanan bu eteğin modası neredeyse hiç geçmiyor. Doğru kombinlerle akşam yemeğine de gidebilirsiniz, bir kulübe de, ofise de gidebilirsiniz. Altına her zaman topuklu ayakkabı giymek en doğru tercihtir.

Uzun etek: Geçmişte daha az model varken ve kısa eteklerle birlikte sadece kapalıların tercih ettiği bir model haline gelen uzun etek günümüzde hemen herkesin tercihi olmaktadır. Bayan etek modelleri arasında geniş bir yere sahip olan bu model asimetrik desenler, dantel detayları ve renkli modelleriyle geniş bir yere sahiptir.

Çan etek: Bayan etek modelleri arasında sık tercih edilen bir modeldir.

Plise etek: Bu etekleri kısa bir üst ve topuklu ayakkabı ile kombinlediğinizde kesinlikle sizin için yaratıldığını düşünebilirsiniz.

Bunlar dışında pileli etek, mini etek, midi etek, ekoseli etek, dar etek, kloş etek, dokuma etek, kot etek, deri etek, triko etek modelleri arasından kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

mini bayan etek modelleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir