2016 Bayan Bot Modelleri

Şüphesiz ki kışın herkesin ayağında bot vardır. Bu botlar çok çeşitli ve çok farklı olabilmektedir. Bot tercih ederken dikkat edilmesi gereken şeyleri sıralayacak olursak;

Bot, ayaklarınızı sıcak tutmak amacı ile üretilmiş bir ayakkabıdır. Bu bağlamda görüntüden önce dayanıklılığa ve kaliteye bakılmalıdır. Alınan botun yapıştırma yerine dikiş olması, su geçirme ihtimalini azaltır ve ömrünü uzatır. Böylelikle her yıl bot almak zorunda kalmazsınız.

Botun modeli, elbette önemlidir. Birçok bot çeşidi vardır. Uzun ve kısa botlar farklı kişiler için üretilmiştir. Kısa boylu insanların uzun botlar tercih etmesi yanlıştır. Bacak boyunu kısaltmamak adına kısa bot giyilmelidir.

Farklı markaların benzer botları olabilir. İki model birbiri ile aynı ise ve biri sırf daha bilindik bir marka olduğu için daha yüksek fiyata satış yapıyor ise, paranızı boşa harcamamak için düşük fiyatlı olan botu tercih etmelisiniz. Böylece aynı işi yapan botu daha düşük fiyata satın almış olursunuz

Bot modelleri çok çeşitlidir. 2016 bayan bot modelleri denince akla genel olarak uzun botlar gelmektedir. Çünkü bu yıl defilelerde be moda dergilerinde genel olarak uzun botlar kullanılmıştır. Fakat buna rağmen 2016 bayan bot modelleri arasında kısa botlar da bulunmaktadır. Birçok farklı marka birçok farklı deseni tercih etse de, kullanılan renkler genelde koyu renkler olmaktadır.

zincirli 2016 bayan bot modelleri

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir