TRESAN’DAN SAÇLARINIZA DOĞAL BAKIM…

Ana etken maddesi Isırgan otu olan ve Fulser tarafından Almanya’dan ithal edilen Tresan saç bakım ürün yelpazesi, mevsimsel saç dökülmesinde ısırgan otu ekstresinin önemi vurguluyor.

Asetilkolin, Klorofil, Sitosterin, Seretonin, Demir, Magnezyum, Potasyum ve C vitamini gibi

zengin bir kimyasal yapıya sahip olan ısırgan otu, kafa derisinde kan dolaşımını uyarıp, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine de yardımcı oluyor.

Tresan Saç Bakım Grubu’nun, kepeğe karşı etkili Tresan Bitki Özü şampuanı, normal, kuru ve yağlı saçlar için Isırgan Otu Şampuanı, her tip saç için Tresan Papatya Şampuanı, yedi bitki ekstreli Tresan Besleyici Saç Bakım Kremi ve Kayın Ağacı Özlü Saç Toniği ile saçlarınıza doğal bakımı Tresan ile yakından hissedebilirsiniz. Saçlarda, canlılık ve parlaklık sağlayan Tresan saç bakım grubu kepek oluşumunu önlerken saçın sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

[Tresan+Saç+Bakım+4.jpg]

TÜRKİYE’DE İLK; ISIRGAN OTU SAÇ JÖLESİ…

Ana etken maddesi Isırgan otu olan ve Fulser tarafından Almanya’dan ithal edilen Tresan saç bakım ürün yelpazesine yepyeni bir ürün daha katıldı; Isırgan Otu Saç Jölesi…

[Tresan+Saç+Bakım+3.jpg]

İçeriğindeki Isırgan otu ve Huşağacı  bitki ekstreleri ile, doğal saç yapısına zarar vermeden, saçın kolay şekil almasını sağlayan Tresan Isırgan Otu Saç Jölesi, her tip saç için gerek erkek gerekse kadınlar tarafından tercih edilen yepyeni bir ürün…

[Tresan+Saç+Bakım+2.JPG]

Saça verilen şekli uzun süre koruma özelliğiyle dikkat çeken Tresan Isırgan Otu Saç Jölesi, saçın parlak ve canlı görünmesini de sağlıyor.

Tresan Öneriyor; Jöle uygulanırken, temiz saça uygulanması önerilir, yatarken jölenin saçlardan temizlenmesi saç sağlığı açısından uygundur.

[Tresan+Saç+Bakım+1.JPG]

ISIRGAN OTU HAKKINDA

Isırgan otu ekstresi kafa derisinde kan dolaşımının uyarılmasına, saç köklerinin beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Çok eski zamanlardan beri sağlıklı yaşamak için kullanılan bir bitkidir. Ülkemizde “Sağlıklı yaşamak istiyorsan, yılda en az bir defa ısırgan yemek gerekir ” şeklinde bir inanç da bulunmaktadır. Yeryüzünün  hemen her bölgesine yayılmış 500’ e yakın ısırgan türü bulunmaktadır. Bitkinin bilimsel adı  “Urtica dioica” dır. “Urtica” kelimesi Latince “Urere: Yakmak, Uro: Yakarım” kelimesinden türemiştir. Türkiye’de 5 türü bulunur: Bunlardan en yaygın olanı  ve en çok kullanılanı “Urtica dioica” dır

Tresan Ürünlerini; Eczanelerde, Parfümerilerde, CARREFOUR’larda CARREFOUR EXPRES’lerde, MIGROS’larda, TANSAŞ’larda, WATSONS’larda, GRATIS’lerde, TESCO KIPA’larda bulabilirsiniz.

www.tresan.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir