Skincode ile Yepyeni Bir Vücut

Skincode olağanüstü sıkı, parlak ve pürüzsüz bir vücut için “Hücresel Vücut Yenileyici” jeli geliştirdi. Skincode Exclusive serisine yeni katılan “Cellular Body Perfecting Exfoliator” (Hücresel Vücut Yenileyici) aktif bileşeni ACR Complex G2, tamir ve yeniden yapılandırma özelliği olan matrikinlere sinerji oluşturacak farklı ikili ve üçlü peptidlerden oluşmuş bir bileşimdir. Bu bileşim sayesinde hızla hücre yenilenmesini arttırıp, cildin kısa sürede onarılıp yeniden yapılandırılmasını sağlar.

İçeriğinde bulunan mineral açıdan çok zengin nadide Volkanik Kum ile cilt yenileyici olarak çok etkili olan Jojoba Çekirdekleri ve Jojoba Esterleri sayesinde cildi ölü derilerden arındırarak yepyeni pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Kuru, donuk ve pul pul olmuş yüzeyi ortadan kaldırır.

Yine içeriğinde bulunan mükemmel bir nemlendirici olan Allantoin cildin esnek ve elastik yapısını korurken, Elma Ekstresi ve Panthenol ile cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cildinize ışıl ışıl aydınlık ve parlak görünüm verirken olağanüstü bir yumuşaklık kazandırır.

skincode-ile-yepyeni-bir-vucut

Haftada 1-3 kez temiz, nemli vücuda yumuşak dairesel hareketlerle uygulandıktan sonra su ile durulanan bu harika kokulu jel, paraben gibi cilde zararlı kimyasalları da içermez.

Aynı zamanda “Cellular Body Perfecting Exfoliator”ü vücudunuza uyguladıktan sonra herhangi bir bakım ürününüzü (selülit, çatlak, nemlendirici krem, vb…) kullandığınızda ürünün cildinize çok daha derin nüfus etmesini sağlar.

Skincode “Cellular Body Perfecting Exfoliator” ü sadece yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.

Satış Fiyatı: 99.00 TL.

www.skincode-tr.com
Alderma: 216 545 88 77

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir