Skincode’dan Vücut Sıkılaştırıcı Köpük

Vücudunuzun kimi bölgelerinde oluşan sarkmalar, yıpranmalar ve cildinizin elastikiyetini kaybetmiş olması canınızı mı sıkıyor? Öyleyse İsviçreli dermatologların geliştirdiği Skincode “Cellular Body Firming Mousse” (Hücresel Vücut Sıkılaştırıcı Köpük) tam size göre.

Hücresel Vücut Sıkılaştırıcı Köpük’le, cildinizde sadece 4 hafta içerisinde hissedilir bir sıkılaşma ve elastikiyet sağlayabilirsiniz.

skincodee28099dan-vucut-sikilastirici-kopuk

Skincode, güzelliğine düşkün kadınlar için İsviçre’nin ünlü laboratuarlarında bilimsel çalışmalarla tek bir üründen 4 etki yaratmayı başardı.

Hücresel Vücut Sıkılaştırıcı Köpük, içeriğindeki “Dermosenta” (bitkisel plasenta) ile vücudunuzun sarkmış ve deforme olmuş bölgelerinde ölü hücre tabakasının atılmasını sağlayarak yeni hücre yenilenmesini arttırıp, cildin onarılıp yeniden yapılandırılmasını sağlar.

Mucizevi köpük, bileşimindeki patentli sıkılaştırıcı “Vexel TM” ile cildin elastikiyet kaybını azaltırken, formülündeki tatlı badem yağı, E vitamini, gliserin ve cafein ile beraber cilt üzerinde nemlendirme, hücresel onarma, sıkılaştırma ve portakal kabuğu görünümünde azalma için çalışır.

Skincode’un köpük formunda olması etken maddelerinin cildiniz üzerinde kolayca dağılıp emilmesini sağlarken, kremlere nazaran çok daha az bir ürünü çok daha fazla bölgeye uygulayabiliyorsunuz.

Aynı anda nemlendiren, sıkılaştıran, onaran ve portakal kabuğu görünümünün giderilmesinde oldukça etkili olan bu ürünü her gün bir kez duştan sonra, özellikle gevşek ve problemli bölgelere özen göstererek dairesel hareketlerle uygulamak gerekiyor. Sonucunda da kullanıcıya çok keyifli bir dokunma hissi ile muhteşem, sıkı ve daha genç görünümlü bir cilt bırakıyor.

Üstelik “Skincode Cellular Body Firming Mouse” şu anda çok cazip bir kampanya ile satışa sunuluyor. 1 ürün alana 1 ürün bedava fırsatıyla stantlarında müşterilerini bekliyor…

www.skincode-tr.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir