Skincode’dan C vitamini deposu “Hücresel Güçlendirici Serum”…

Her damlasında güzellik var!

Cildinizin, günümüz koşullarında sürekli stres altında, yorgun ve yaşlanmış olduğunu mu düşünüyorsunuz?

İşte size yıpranmış ve foto yaşlanmaya bağlı cilt sorunlarınızı keyifle gidermeniz için etkili Skincode ampulleri…

İsviçre dermakozmetik markası Skincode’un, ampul şeklindeki yeni ürünü “Hücresel Güçlendirici Serum”, bileşimindeki doğal ve yoğun C vitamini ile Vitamin C-PMG etken maddesi sayesinde, cildinizi yatıştırıp kaybettiği canlılığı kazandırırken, çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engeller. Aynı zamanda düzgün cilt tonunun geri kazanılmasına ve koyu lekelerin azalmasına yardımcı olur.

Skincode’un bu mucize ampulleri, içerdiği yüzde 100 botanik nitelikli bitkisel plasenta (dermosenta) ile cilt hücrelerinde yenilenme sürecini hızlandırarak, dokuların rejenerasyonuna destek verir.

Skincode’dan C vitamini deposu 1

Bileşimindeki “Nem Matrisi” ile ciltte nem kaybını önleyip, uzun süre nemli kalmasını sağlayan “Skincode Hücresel Güçlendirici Serum”, içerdiği kırmızı su yosunu (Karajen-kırmızı alg) ile de yatıştırıcı ve yeniden yapılandırıcı niteliklere sahiptir. Bu etken maddeyle cildi ayrıca olumsuz çevresel etkenlere karşı cildi koruyan bir film oluşturma özelliğine sahip olan serum, cilde kür şeklinde uygulanabilir.

Skincode’dan C vitamini deposu 2

Yorgun, yıpranmış tüm ciltler için canlandırıcı, yeniden yapılandırıcı “Skincode Hücresel Güçlendirici Serum” sadece yetkili eczanelerde satılmaktadır.

Satış Fiyatı: 398.00 YTL

www.skincode-tr.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir