Sabahları Pürüzsüz Bir Ciltle Uyanmak İçin

Glycolic 10% Exfoliating Oil Control Gel

DDF’in yağlı ve akneli ciltler için geliştirdiği Glycolic 10% Exfoliating Oil Control Gel, geceleri hücre yenilenmesini hızlandırarak pürüzsüz bir sabaha uyanmanıza yardımcı oluyor. Akne ve komedon oluşumunu engelleyen ürün aynı zamanda anti-age etki göstererek ince çizgileri minimize ediyor.
Cilt bakım sektörünün lider markalarından DDF (Doctor’s Dermatologic Formula) güçlü bir AHA / BHA kombinasyonu olan gece bakım ürünü Glycolic 10% Oil Control Gel ile gözenekleri sıkılaştırıyor ve yağlanmayı kontrol altında alıyor. Ürünün içeriğinde bulunan renk açıcı etkiye sahip Meyan Kökü akne izlerinin giderilmesine yardımcı olurken, Aloe Vera cildi iyileştiriyori yatıştırıyor ve nemlendiriyor.
Şubat ayı boyunca Blemish Foaming Cleanser hediye!


DDF bu mükemmel temizleyiciye Şubat ayı boyunca ücretsiz sahip olma imkanı sağlıyor. DDF’in “Dünden Daha Farklı” kampanyası kapsamında bir adet yağlı ve akneli ciltlere özel ürün alımınıza, 95 TL satış fiyatı bulunan Blemish Foaming Cleanser hediye ediliyor! Fırsatı kaçırmamak için hemen bir DDF satış noktasını ziyaret edin.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir