Organix Vanilla Silk ile İpeksi ve Düz Saçlara Kavuşmak Artık Hayal Değil

Daha düz ve ipeksi saçlar için Organix’in yeni piyasaya sunduğu vanilya özlü şampuanı vazgeçilmeziniz olacak. Bütün kış boyunca güneş, sıcak hava, masmavi deniz hayaliyle yanıp tutuştuk. Nihayet deniz sezonu geldi. Pırıl pırıl güneşin altında bronz bir tene kavuşacağınız huzurlu bir tatil için tüm hazırlıklarınız tamam… Peki saçlarınız da bu ‘sıcak’ değişime hazır mı?

Organix’in geliştirdiği yeni şampuan sayesinde saçlarınız bu değişime hazır olacak…

Yazın güneşten, tuzlu ve klorlu sudan etkilenen saçlar yıpranarak matlaşır ve bakımsız, cansızlaşmış kötü bir görünüm alır. Tüm bu olumsuz etkilerden kurtulmak Organix Vanilla Silk ile şimdi çok kolay.

organix-vanilla-silk

Organix Vanilla Silk’in özel formülü ile saçlardaki yıpranmayı, fön sonrası elektriklenme ve kabarmayı kontrol altına alarak, ipeksi, yumuşak ve düz görünüm kazanmasını sağlar.

Bakım için kuaföre gerek duymadan saçlarda profesyonel düzleşmeye sahip olmak isteyenler… Organix Vanilla Silk şampuan tam size göre.

Vanilla Silk’in bileşimindeki vanilya yağı ve ipek amino proteinleri saç ipedermini güçlendirip korumaya yardımcı olurken, saçlarınıza ani beslenme ve nem kazandırmayı hedefler.

Siz de saçlarınıza bir iyilik yapın ve Organix Vanilla Silk şampuanı mutlaka deneyin.

www.medkokozmetik.com

TEL: 0216 425 44 22

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir