Nuxe’ten şampuan hediyeli yılbaşı paketi

Aralık ayı boyunca Nuxe’ten 3 Gül Temizleme suyu, Creme Fraiche nemlendirici, Contour Des Yeux göz kremi alanlara, Reve De Miel serisinden şampuan ücretsiz… Cilt bakımının her alanına dokunan bu üç farklı ürün, yılbaşına özel fiyatı ile 153 TL karşılığında Nuxe’ün özel kutusu içinde sizlere sunuluyor.

Özel yılbaşı paketinde,

* “3 Gül” Temizleme Suyu,
* “Creme Fraiche” Nemlendirici,
* “Contour Des Yeux” Göz Kremi,
* “Reve De Miel“ Şampuan,

yer alıyor.

“3 Gül” Temizleme Suyu (100ml)

Tek adımda cildini temizlemek isteyen kişiler için pratik ve doğal bir seçim olan 3 Gül Temizleme Suyu, alkol içermeyen özel formülüyle yüz ve göz makyajını nazikçe temizliyor. Kontak lens kullanıcıları için de uygun.

Nuxe’ten şampuan hediyeli 1

Creme Fraiche (60ml)

Bitkisel sütleri enerji ve nem kaynağı olarak kullanan ilk cilt bakım ürünü. Cilde optimum protein desteği sağlayarak cildi nemlendirir, yeniden yapılandırır, canlandırır ve güçlendirir. Esansiyel yağların dengeleyici özellikleri sayesinde cilde rahatlık ve yumuşaklık verir. Buğday proteininin yüksek sıkılaştırıcı etkisiyle cildi pürüzsüzleştirir, E vitamini ile dış etkenlere karşı korur. Sabah akşam kullanımı önerilir.

Contour Des Yeux Prodigieux (15ml)

Anti-aging, şişkinlik giderici göz kremi “Contour Des Yeux Prodigieux”, yeşil çay, peygamber çiçeği ve papatya sularının yatıştırıcı ve arındırıcı etkisiyle hassas göz çevresini koruyor. Özel formülü sayesinde kontak lens kullanıcıları için de uygun.

Nuxe’ten şampuan hediyeli 2

Réve de Miel® Shampooing Soin (200ml)

Tüm saç tipleri ve özellikle çevresel faktörler, fön, boyama ve diğer kimyasal işlemler nedeniyle güçsüzleşen saçlar için günlük besleyici bakım şampuanı. İçeriğindeki Bal Özü saç tellerini besler, Ihlamur yatıştırır, Buğday Proteini hacim kazandırır, Çiçek Özleri düzenler ve canlandırır.

www.nuxe.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir