Kozmetik Markaları

Eskiden makyaj malzemesini kozmetik markaları çok pahalı ürünler olarak piyasaya sürüyordu. Oysa şu dönemde kozmetik markalarının çoğunun artık halkın her kesiminin ulaşabileceği uygun fiyatlarda ürünler piyasaya sürdüklerini görmekteyiz. Bu ürünlerde de markalar kalitelerini korumayı başarmışlardır.

Sık Kullanılan Makyaj Malzemeleri

Dudak kalemleri pek çoğunun bir kere kullanmaya başlayınca bırakamadığı cinsten makyaj malzemeleridir. Bazı insanlar dudak kalemlerini rujlara kıyasla daha çok severler.

Dudak parlatıcılar kesinlikle dudaklarınıza son dokunuşları yapmayı sevdiğiniz ürünlerden bir olmaktadır. Bu ürünleri kullananlar için bir tüyo vermek istiyoruz. Dudak parlatıcılarınızı rujunuzu sürdükten sonra bir parça ışıltı versin diye kullanıyor iseniz bu ürünü dudaklarınızın sadece ortasına kullanabilirsiniz. Bu dudaklarınızın hacmine dikkat çekmenize yarayacak bir yöntem olacaktır.

Artık rujlarda da renk çeşitliliği eskiye nazaran oldukça fazlalaşmıştır. Ruj renginizi mümkünse dudak renginize en yakın olacak şekilde alın. Her ne kadar kırmızı rujlar şu sıralar moda olsa bile günlük yaşamınızda sürekli kullanacağınız rujlarınızda yine doğallıktan yana oy kullanmanızda fayda var. Pek çok insan koyu renkleri, morları, siyahları sevseler dahi bu renkler günlük hayatta sürekli kullanmak için uygun renkler olmayabilir. Ayrıca bu renkler kullanan kişiye yapay bir görünüm kazandırıyor. Ama pek tabi kullanmak isteyenler için söylenecek bir söz bulunmamaktadır. Ama şunu söylememiz gerekir ki bu tür renkler ile kıyafet kombinlemek oldukça zordur. Bunu başarabilenlere helal olsun.

kozmetik markaları

1 Yorum

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir