HIGH-POTENCY SERUM ve HYDRA 5-B COMPLEX

CELLEX-C’DEN MUHTEŞEM İKİLİ
Cellex-C, kırışıklıklarla mücadele konusunda çok iddialı bir ürün skalasına sahip. Cildi tamamen doğal ve bilimsel yollardan pürüzsüzleştiren, kırışıklık ve sarkmalar gibi yaşlılık belirtilerini belirgin şekilde azaltan bu benzersiz formülün etkileri, kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren hissediliyor; cilt canlanıyor ve renk tonu gözle görülür şekilde düzelmeye başlıyor.

Cellex-C, C vitamininin cilde nüfuz edebilen en etkili formunu içeren özel patentli formülüyle etkilerini sadece yüzeyde değil cildin alt tabakasında da gösteriyor. Kollajen üretimini destekleyerek cilt hücrelerini onarıyor ve cilde elastikiyet kazandırıyor.
Leke ve Kırışıklarda etkili..2- Step Starter Kit- Regular Serum

high-potency-serum-ve-hydra-5-b-complex-1

C vitamininin cilde nüfuz edebilen en etkili formunu içeren özel patentli formülüyle etkilerini sadece yüzeyde değil, cildin alt tabakasında gösteren, hafif ve yağ içermeyen High- Potency Serum, yüz bölgesine uygulayabileceğiniz mükemmel bir buluş! 3 ay boyunca sadece günde 1 kez sabahları düzenli olarak kullanıldığında, cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz bir hal almasını sağlıyor.

Her cilt tipi için uygun olan High Potency Serum, cildin renginde ve dokusunda gözle görülür düzelmeler yaratıyor. Beraberinde kullanılan Hydra 5-B Complex ürünün etkisi ise tamamlayıcı bir nitelik taşıyor.

Cildin su ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanan Hydra 5 –B Complex, cilt yüzeyinin hemen altında nemlendirici etki gösteriyor. High-Potency Serum’un ardından kullanılan bu ürün, içeriğindeki vitamin B5 ile cildi daha parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

2x 15 ml. Kit Fiyatı: 290,00 YTL

Cellex-C tüm ürünlerini yetkili eczaneler ve bayiilerde bulabilirsiniz..

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir