HERBALIFE’TAN ANNELERE EN GÜZEL HEDİYE

Skin Activator® Dekolte Kremi ile boyun ve dekolte bölgesinin yaşlanmasını geciktirin

Herbalife Skin Activator® Dekolte Kremi, yağlı olmayan ve kolay emilebilen formülü, nemlendirici ve yenileyici etkisi ile boyun, göğüs ve dekolte bölgesindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı oluyor.

Cilt yaşlanması açısından vücudun en şanssız bölgeleri olan boyun, göğüs ve dekolte bölgesi Herbalife Skin Activator® Dekolte Kremine emanet…

Zamanla, hücrelerin doğal aktiviteleri yavaşladığından, ince çizgiler ve kırışıklıklar ortaya çıkıyor. Güneş ışınları, çevre kirliliği ve yaşam tarzı da bu istenmeyen etkileri artırıyor. 25 yaşından başlayarak cildin doğal proteini olan kolajen üretimi azalıyor ve cilt giderek nem ve protein kaybetmeye başlıyor. Bu nedenle de ciltte sarkmalar yaşanıyor.

İçeriğindeki kolajen yenileyici etkisi ile yaşlanma etkilerini geciktiren Herbalife Skin Activator serisi®, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olurken,  yağlı olmayan, nemlendirici ve yenileyici etkisi ile cilde ipek gibi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Cilt sıkılığını korumaya yardımcı oluyor
Herbalife Skin Activator® Dekolte Kremi de cildi besleyerek daha yumuşak, pürüzsüz ve sıkı olmasına destek oluyor. Cildinizin duruluğunu ve parlaklığını arttırıyor, ayrıca cildin nem dengesini düzenlemeye ve doğal yapısının korumasına yardımcı oluyor.

Bilimsel olarak kanıtlandı
Skin Activator® serisindeki ürünlerin içeriğindeki aktif glukosamin kompleksi üzerinde gerçekleştirilen testlerin sonuçlarına göre; 3 aylık düzenli kullanım sonucunda ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde yüzde 57 azalma, kırışıklıkların derinliklerinde yüzde 55 azalma, cildin nem dengesinde yüzde 51 iyileşme ve cilt parlaklığında ise yüzde 45 artış gözlenmiştir. Ayrıca 4 haftalık düzenli kullanım sonucunda ise cildin pürüzsüzleşmesinde yüzde 40 ve cilt sıkılığında yüzde 23 artış gözlenmiştir.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir