Hayashi –den Saçlar İçin Yeni Bahar Kampanyası

Hayashi bahar kampanyası ile saçlarımız daha canlı ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşacak.

Saç bakımını saflık, kolaylık ve pratiklik olarak tanımlayan Hayashi, “Hinoki System” serisi ile zayıf saçları güçlendiren ve saç derisi için ideal bakım önerileri sunuyor. İlkbahar’a farklı saç bakımı önerileriyle “Merhaba” demek isteyenlere “Hinoki Sytem” serisi alışverişlerinizde Hinoki şampuan hediye ediliyor.

Hayashi -den System 911 Serisi şampuan hediyeli

Mart ve Nisan ayı boyunca Hayashi Hinoki System’den iki ürün alanlar, Hinoki Şampuan’a ücretsiz sahip oluyor. “Hinoki System” ürünleri saç derisini canlandırıp, saç köklerinin hareketini dengeleyerek sağlıklı uzamasını sağlıyor.  İnce ve zayıf saçlar için ideal formülü ile saçlara hacim ve parlaklık kazandırıyor.moda

[modatakip.net+Hinoki+Hair+Thickener.jpg]

“Hinoki System” serisi saç bakımına ve şekillendirmesine yönelik dört farklı üründen oluşuyor.

Hayashi – den Sevgililer Gününde Baş Döndüren Saçlar

System Hinoki

System Hinoki Shampoo

Saç derisinin sağlığını arttıran, saça hacim veren ve parlaklık kazandıran ince telli saçların bakım şampuanı. Yağ, kepek ve tortuları gideriyor. Sık kullanıma uygun.

Kullanımı: Az miktarda şampuan saç derisine masaj yapılarak uygulanıyor ve birkaç dakika bekletilerek, ılık su ile durulanıyor.

Fiyatı: 250 ml 23.50TL – 950ml. 63.00TL

System Hinoki Conditioner

Saçı yağlandırmadan canlandıran, saç uçlarının kırılmasını ve saç derisinin kurumasını önleyen bakım kremi. Saçın kolayca açılmasını sağlarken saça hacim kazandırıyor.

Kullanımı: Şampuandan sonra az miktarda uygulanarak 1–2 dakika bekletiliyor ve bol su ile durulanıyor.

Fiyatı: 250ml. 32.00TL – 950ml. 80.50TL

System Hinoki Hair Thickener

Saçı yağlandırmayan konsantre formülüyle, saç telini kuvvetlendiriyor ve kalınlaştırıyor. Hafif tutucu etkisi olan ürün, fön öncesi kullanıldığında, saçın ısıdan etkilenmesini engelliyor.

Kullanımı: Islak saça az miktarda eşit olarak uygulanıyor.

Fiyatı:  250ml. 60.00TL

System Hinoki Plus

Saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor, saç derisini canlandırıyor ve saçı kuvvetlendiriyor. Kepek oluşumunu kontrol altına alırken saçın yapısını koruyor ve kalınlaştırıyor.

Kullanımı: Kepek ve aşırı yağ salgılamasını gidermek için banyodan önce kullanılıyor. Ve saçın yapısını güçlendirerek uzamasını hızlandırmak için banyodan sonra saça püskürtülerek deriye friksiyon yapılıyor.

Fiyatı: 250ml. 81.00TL

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir