YILBAŞINDA SEVİLEN SICAK ŞARABI İÇİNİZİ ISITACAK

Şarap Severlere Her Daim Eşsiz Lezzet Deneyimleri Sunan Sevilen Şarapları, Yeni Bir Yıla Girerken de Yanınızda!

Türk Şarap sektörüne getirdiği ödüllerle adını duyuran Sevilen Şarapları, yeni yıla Sevilen farkıyla ve vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet deneyimiyle girmenizi sağlıyor. Soğuk kış günlerinde klasik içkilerin yerine bambaşka bir alternatif olan Sıcak Şarap; damağınızda bırakacağı muhteşem tat ve size sunduğu keyifle, yılbaşı gecenizde size güzel bir gece vaad ediyor.

Sevilen Sıcak Şarap; yılbaşı gecenize renk, sıcak sohbetlerinize neşe katacak…

Sevilen Şarapları; dünyanın dört bir yanında severek tüketilen geleneksel bir kış içeceği olan sıcak şarabıyla, ister yılbaşında, ister özel günlerinizde sevdiklerinizle vakit geçirirken lezzetinden kendinizi alıkoyamayacağınız bir tatla sizleri buluşturuyor.

Avucunuzu ısıtan sıcak kupanızdan alacağınız içinizi ısıtacak bir yudumla, sıcak şarabınızı içerken keyfinizi yerine gelecek ve yılbaşının tüm güzelliğini Sevilen Sıcak Şarabıyla yaşayacaksınız.

sevilen-sicaksarap

Kışla aranızdaki buzları eritecek sihirli karışım…

Türkiye’nin ilk sıcak şarap olma özelliğini de taşıyan Sevilen Sıcak Şarabı, kırmızı şaraba en çok yakışan tam kararındaki malzeme ve baharatları, gurme inceliğiyle bu şarabın içinde buluşturulmuş; tarçın, zencefil, limon kabuğu ve birazcık da şeker… İşte kışla aranızdaki buzları eritecek sihirli karışım… Size düşen sadece bu karışımı derin bir kapta ısıtmak ve Avrupa’nın bu eski, geleneksel içkisinin tadını çıkarmak…

Üstelik sıcak şarabınız içersinde bulunan baharatlarla içime hazır. Tek yapmanız gereken şarabınızı ısıtmanız! Sıcak Şarabınızın yanında servis edebileceğiniz baharatlı tatlı kurabiyeler ise şarabınıza çok yakışacak…

Şarap severler tarafından yoğun ilgi gören Sıcak şarap, tüm Migros, Micro Center, Şütte mağazalarında 13 YTL’ye satışa sunuluyor.

Tek bir tıkla Sevilen’in internet sitesine girip, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile sipariş verebilir ya da eşsiz kalite ve lezzetli Sevilen Şarapları’nı şarap dükkânlarından satın alabilirsiniz.

www.sevilengroup.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir