Sitemiz, kişisel güvenliğinize fazlasıyla önem vermekle birlikte çerçevesi aşağıda belirtileceği şekilde çeşitli amaçlarla kişisel bilgi toplayabilmektedir. Bu gizlilik bildiriminde söz konusu bilgilerin ne şekilde toplanıp depolandığı ve hangi amaçlarla kullanıldığı noktasında sizleri bilgilendireceğiz.

Web sitemizi ziyaret eden ya da sitemizdeki formları dolduran her kullanıcı, bu gizlilik bildiriminde yer alan bütün bilgileri okumuş ve onaylamış sayılmaktadır. Bu bağlamda doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı sitemiz sorunluluk kabul etmemektedir. Bununla birlikte sitemizde oluşturulan içeriklerin ve dosyaların kullanımı da site ziyaretçilerini bağlamakta; doğabilecek olumsuz sonuçlardan dolayı sitemize hiçbir kabahat isnat edilememektedir.

Topladığımız Bilgi Türleri ve Kullanımı

Sitemize erişim sağladığınızda sizin hakkınızda elde etmiş olduğumuz veriler; analiz yapma, hizmetleri geliştirme ve çeşitlendirme noktasında tarafımızca kullanılabilmektedir. Bununla beraber bahsi geçen verileri, iş ortaklarımızla paylaşabiliriz; Daha fazla bilgi için Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ediniz. Ayrıca çerezlerle ilgili bilgi için burayı tıklayınız –> DoubleClick DART fakat paylaşmış olduğumuz bilgiler; e-posta adresi, telefon numarası, adres bilgisi ya da adınız gibi kişisel bilgilerinizi içermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Bu kişisel bilgilerinizin paylaşım esasları, yasal mevzuat çerçevesinde belirlenmiştir. Resmi kurumlardan talep olmadığı ya da sitemizin mülkiyet haklarına karşı bir tehdit bulunmadığı takdirde yukarıda bahsedilen türden kişisel bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmıyoruz. Bazı durumlarda ise; şahsınıza ait olmayan bilgiler toplanabilmektedir.

Bunlara ek olarak sitemizde kayıtlı kişisel bilgileriniz yalnızca sizin tarafınızdan görüntülenebilmektedir. Bu bilgiler herhangi bir biçimde kiralanamaz, satılamaz ya da başka kurum veya kuruluşlarla takas edilemez.