Kirpik Uzatmak İçin Evde Yapılabilecekler

Dolgun ve güzel bir kirpik görünümü kazanmak, tüm bayanların istediği bir durumdur. Kirpikler, yüzün güzelliğine güzel katabilirken, kimi zaman da daha kötü bir görünüme neden olur. Bu nedenle ideal kirpik boyuna sahip olmanız ve kirpiklerinize canlı bir görünüm kazandırmanız gerekmektedir.

Size evinizde kirpiğinizi uzatmak için uygulayabileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğiz. Öncelikle bu yöntem için gerekli olan birkaç malzemeyi söyleyelim. Bir tutam ceviz içi, 3-4 adet fındık, ve ufak bir fincan miktarı zeytinyağı. Ceviz içi, fındık ve zeytinyağı bir kabın içerisinde benmari usulü karıştırılır. Bir süre kadar ceviz ve fındığın esmerleşmesi beklenir. Rengin kararmasından sonra zeytinyağı bir süzgeç ile süzülür.

Süzülen zeytinyağını her gün yatmadan önce 15 dakika kadar kirpiklerinize uygulamalısınız. Bu ev yapımı doğal kirpik uzatma yöntemi sayesinde, yalnızca 3-4 gün sonra farkı gözlerinizle görebileceksiniz. Bir bayanı olduğundan daha güzel gösteren uzun ve dolgun kirpiklere sahip olabilmeniz için bir süre bu formülü uygulamalısınız.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir