CİLDİNİZİ OKSİJENİN ETKİLERİ İLE YENİLEYİN

Avusturalya’nın eşsiz bitkilerinden oluşan Maja Herbal Peel & Skin Care ürünleri BioNorm Kozmetik tarafından cildine özen gösteren bayanlar için Avusturalya’dan getirtiliyor..
Cilt altındaki toksin, akne ve sivilce özleri gibi birikimleri yüzeye çeken Maja Herbal Peel & Skin Care ürünleri akneli ciltler, güneş hasarlı ciltler, lekeler, geniş gözenekler, kırışıklıklar ve çatlaklar için özel olarak üretiliyor… Maja Herbal Peel & Skin Care ürünlerinden biri olan ‘’Oxygel’’,dünyada bilinen en etkili oksijen taşıyıcısı olan Perfluorokarbon içeriğine sahiptir. Perfluorokarbon kırmızı kan hücrelerini taklit etme özelliğinden dolayı cildinizde meydana gelen hasarları iyileştirmek ve toparlamak için ihtiyaç duyulan oksijeni taşır…Oxygel, cildinizde oluşan izlerin giderilmesinde ve dokuların toparlanmasında şaşırtıcı etkiler yaratır…. Lazer ve peeling uygulamalarından sonra da
faydalıdır…

Image and video hosting by TinyPic

Maja Herbal Peel & Skincare ürünleri; biyolojik ve mekanik peeling özelliğini bir araya getirip,cilt altı birikimlerini yüzeye çekme özelliğiyle dünyada tek ve bu konuda patent almıştır.

Maja Herbal Peel & Skincare ürünlerinin Türkiye distribütörü BioNorm Kozmetiktir. BioNorm Kozmetik ve Maja Herbal Peel & Skincare Yetkili Bayileri tarafından satışa sunulan Oxygel ürününün fiyatı 185.00tl’dir.
www.bionorm.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir