Saç Aksesuar Modelleri

 YENİ TRENDLER

Saç Aksesuarı Trendi ile ilgi oldukça fazla yorum yapılabilir saç insanın dış görünüşünde en dikkat çekici bir özellik olduğundan dolayı yorum yapılması ve uzmanlarında bu konuda yoğunlaşması ile bizlerde sizlerle bilgilerimizi kısaca paylaşacak olursak.

2016 yılı itibari ile bu yılki trend değişecek ve yeni bir moda gelecek peki nedir bu yeni gelecek moda?

Kim kardashian in modeli olan düz uzun dalgalı ve mücevher tasarımlı saç stili bu yıl farklı bir tarzda yani sıka dalga olarak karşımıza çıkacağa benziyor birçok saç modelistinin saç tasarımında Hollywood yıldızlarından esinlendiğini görmek mümkün. Ülkemizde de genel itibari ile ünlü yıldızların Saç Aksesuarı Trendini caddelerdeki bayanların saç tasarımlarından anlayabilirsiniz

Peki, Saç Aksesuarı trendinde moda neyi takip ediyor geçtiğimiz yılar itibari ile ilk zamanlarda gelenek çeşitli aksesuarla karşımıza çıkan akım kendisini vizyondaki bayanların takmış olduğu diğer değişik aksesuarlarla akımı değiştirdi küçük nesnelerden küçük kısa halat tarzında bir stile dönüldü. Daha sonarısın da günümüzde olduğu gibi bu tasarımlara   mücevherat eklenmeye başlandı.

2016 saç aksesuar modelleri

Önümüzdeki zamanlarda da modanın böyle devam edeceği görünüyor.

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir