Mudo’nun geleneksel “7 gün” indirimi ile bayram öncesi gardıropları yenileme zamanı

Sezonun en moda ürünlerine “7 gün” boyunca % 50’ye varan indirim oranlarıyla ve 10 taksit avantajı ile sahip olacaksınız.

KURUMSALHABERLER , 05.11.2008
Mudo City’lerde yılın en özel haftası 6 Kasım’da “7 Gün” kampanyası ile başlıyor. Bayram alışverişini erkenden uygun fiyatla yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Mudo’nun “7 Gün” kampanyasında.
Mudo Collection, Mudo Accessoires, FTS 64, dünyaca ünlü ithal markalar ve Mudo Concept ürünlerine %20’den %50’ye varan indirim avantajıyla sahip olabilirsiniz. Sezonun en moda ve en yeni ürünlerine cazip indirim avantajları ile sahip olacak, 2009’a ve bayrama şık girecek, aynı zamanda uygun fiyata karlı alışveriş yapacaksınız.

Bayram tatili ve yılbaşı hazırlıklarına şimdiden başlamak için de 7 gün kampanyası bulunmaz fırsat. Birbirinden şık etek, ceket ve pantolonlar, sezon modası elbiseler, yılbaşı akşamı şıklığınızı tamamlamak için kürkler, kıyafetlerini aksesuarlarla faklılaştıranlar için, çanta, ayakkabı, şapka ve eldivenler ile daha birçokları Mudo’nun 7 gün kampanyasında sizleri bekliyor.

7 gün kampanyası eviniz içinde fırsatlar sunuyor. Şık yılbaşı ve bayram sofraları için dekoratif ürünler, evinize renk katacak vazo ve çerçeveler, canlısını aratmayacak yapma çiçekler, koltuklar, ofis malzemeleri, mutfak gereçleri, banyo ürünleri, yeni yılda evini ve çevresini yenilemek isteyenler ve evlilik telaşında olanlar için de inanılmaz fırsatlar sunuyor.

Mudo’nun %50’ye varan indirim kampanyası ve 10 taksit imkânını kaçırmayın…

kaynak:kurumsalhaberler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir