KANATSIZ MELEKLERE EN ÖZEL HEDİYELER ASSORTIE-DE

Karşılıksız sevgi denildiğinde akla ilk gelen kişidir annemiz. Cennetten bu dünyaya bize kol kanat gersin diye gönderilen melek annelerimiz, her zaman sığındığımız en güvenilir limanımız ve evimizin sultanıdır. Assortie, sevgili annelerimizin Anneler Günü’nü unutmadığımızı göstermek için Melek Annem ve Prenses Annem kolyelerini hazırladı.  “Seni çok seviyorum anne” demeniz ona yetse de Assortie’nin Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı “Melek Annem” ve “Prenses Annem” kolyeleri ile sevginizi taçlandırabilirsiniz.

ASSORTIE ŞIKLIĞI ARTIK BACAKLARINIZI DA SARACAK

Anneler Günü’nde doğduğunuz günden bugüne bize kol kanat geren annenize ‘benim meleğim sensin’ demek istiyorsanız, Assortie Melek Annem kolyesini mutlaka görmelisiniz. Assortie Prenses Annem kolyesi ise annesini şımartmak isteyenlere sesleniyor. Evinizin neşe kaynağı, başınızın tacı olan annenizi Anneler Günü’nde evin prensesi ilan etmek istiyorsanız ona Prenses Annem kolyesini hediye edebilirsiniz. Assortie, Anneler Günü’ne özel hazırladığı bu kolyeleri, annelerimizin zarafetine yakışacak şekilde gümüş üzeri altın kaplama kullanarak tasarladı.

http://2.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/S91qLH0K3KI/AAAAAAAADKU/aoTUODbFvKg/s1600/modatakip.net+Assortie+melek+2.jpg http://4.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/S91qK_plo-I/AAAAAAAADKM/8z6Izy1_CcI/s1600/modatakip.net+Assortie+melek+1.jpg

IŞILTILI BİR YILBAŞI ASSORTIE İLE SİZİ BEKLİYOR

Bu dünyada sevgiyi en çok hak eden kişiyi, sevgili annenizi mutlu etmek için size en yakın Assortie mağazasına uğramanız yeterli. Melek ve Prenses Annem kolyeleri ile Assortie’nin takı, çanta, fular, kemer, uyku takımları ve daha birçok ürününe ulaşabileceğiniz mağazalarını, www.assortie.com’dan öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir