Intersport-tan dünya markalarına özel indirim

Spor dünyasının ünlü markalarını ve faklı branşlardaki spor ürünlerini tek çatı altında müşterilerine sunan Intersport, yaz ortasında dört önemli markanın ürünlerinde özel indirim başlattı. Intersport mağazalarında, Adidas, Nike ve Converse’in ayakkabı ile tekstil ürünlerinde yüzde 25, Puma ayakkabı ve tekstil ürünlerine ise yüzde 30’luk indirim avantajı sunuluyor.

Sporu yaşam tarzı haline getirenler ve spor giyinmeyi sevenler için 100’den fazla spor markasını bir araya getirerek alışverişi zevke dönüştüren Intersport, spor severlere yaz sezonu sona ermeden sportif ihtiyaçlarını tamamlamaları için, en gözde dört markanın tekstil ve ayakkabı ürünlerinde indirim başlattı. Sporu moda ile buluşturan Adidas, Nike ve Converse markalarının ürünleri Türkiye’ye yayılan 18 Intersport mağazasında yüzde 25 indirimli etiketler taşıyor. Puma ürünlerinde ise indirim oranı yüzde 30’a ulaşıyor. Ayrıca Intersport’larda ‘tek fiyat’ seçenekleri ve özel fırsat ürünleri de müşterilere sunuluyor.

intersporte28099tan-dunya-markalarina-ozel-indirim

Intersport mağazalarında, spor dünyasının dört büyük markasının yanı sıra, O’Neill Asics, Arena, Speedo, McKinley, Champion, Wilson, Head, Rollerblade, Columbia, Energetics, Crocs, Sebago gibi dünyaca ünlü diğer markaların da en son koleksiyonları yer alıyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir