Goose ile bayram şıklığı

23 Nisan etkinlikleri için küçük hanımlara en zarif elbiseler…

  • Goose, küçük prenseslere layık bir bayram alışverişi için birbirinden zarif kıyafet seçenekleri sunuyor. Goose’da elbiseleri, onlarla uyumlu şapka, toka ve aksesuarlar tamamlıyor. Böylece, dikkatleri küçük hanımların üzerinde toplayacak ve yıllar sonra çok özel birer anı olarak fotoğraf karelerine yansıyacak bir 23 Nisan zarafeti ortaya çıkmış oluyor.

Pembe, siyah, beyaz, gri ve kırmızı renklerinin yoğun olarak kullanıldığı Goose Koleksiyonu’nda kız çocukları için tasarlanan modellerin zarafeti ile birlikte abartısız ve yalın olması dikkat çekiyor. Kullanımı oldukça rahat tafta, kadife, saten ve flanel ekose kumaşlar çocuklar kadar büyüklerin de beğenisini kazanıyor.


Goose 23 Nisan’ da bayram coşkusunu ve sıcaklığını yansıtan kıyafetlerin yanında el yapımı toka, şapka ve diğer aksesuarlarla kombinlenebilen zengin seçenekler de sunuyor. Sade renk ve desenlerin ön plana çıktığı koleksiyon, kız çocukları için kendi tarzlarını geliştirebilme fırsatı sağlıyor.

Her tarz ve beğeniye uygun seçenekler…

Koleksiyonda kadife garnili etek, ceket ve elbiseler, pırlanta taş düğmeli gömlekler, flok tüllü abiye ve etekler,  tafta incili abiye ve bolerolar, inci şeritli etek ve elbiseler, bol büzgülü kabarık elbiseler, çok katlı tüller, plikaşeli jileler ve gül süzineli takımlar kız çocukları için bayram havasında sunuluyor.

Çocuklar için tekstil ürünlerinden oluşan koleksiyon ve aksesuar çeşitleri, İstanbul’da Astoria,  Alsancak İzmir ve Sanko Park Gaziantep Alışveriş Merkezleri’ndeki Goose Mağazaları ile 60 satış noktasında yer alıyor.

www.goose.com.tr

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir