Galvanni ile erkekler askeri şıklık yarışında!

Genç ve kendini genç hissedenlerin markası olan Galvanni 2010-2011 sonbahar/kış erkek koleksiyonu ile yine iddialı… Moda dünyasında kendi stilini yaratan ve detaylara verdiği önemle bilinen marka, military teması ile dikkat çekiyor.

Şık, sofistike ve modern erkeklerin vazgeçilmez markası olmaya aday Galvanni, sezonun en favori temalarından olan military teması ile askeri bir şıklık yakalıyor. Haki, bej, toprak tonları ve lacivert renkleri koleksiyonda sıklıkla kullanan Galvanni tasarımları ile fark yaratıyor.

http://2.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TOqH5QlAWxI/AAAAAAAAFLQ/UqPZA2XDWdw/s1600/modatakip.net%2BGalvanni%2Bile%2Berkekler%2Baskeri%2B3.jpg

Kapaklı cepler, keskin yakalar ve military temasının vazgeçilmezi apoletlerle askeri bir görünüm yaratan Galvanni, koleksiyonunda kullandığı iri düğmeler ve askeri rütbeler ile ürünün gücünü ortaya çıkarıyor.

http://1.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TOqH4nfipGI/AAAAAAAAFLI/zOa92uBrFV8/s1600/modatakip.net%2BGalvanni%2Bile%2Berkekler%2Baskeri%2B2.jpg

Askeri detayların yanı sıra, lüks barok desenler, hanedan nişanları ve alay motiflerini yeniden yorumlayan marka, özellikle gömlek koleksiyonunda bu aksesuarları kullanarak Galvanni erkeğinin şıklığını tamamlıyor.

http://2.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TOqH4WzAVJI/AAAAAAAAFLA/OlMORjk46lM/s1600/modatakip.net%2BGalvanni%2Bile%2Berkekler%2Baskeri%2B1.jpg

Güçlü ve kendine güvenen erkeklerin favori markası olmaya aday Galvanni, 2010-2011 sonbahar-kış erkek koleksiyonunda bulunan military teması ile tüm erkekleri askeri şıklık yarışına sokuyor. Lüksü farklı detaylarda sunan Galvanni koleksiyonundaki özel tasarım modellerle kendinizi hem şık hem de rahat hissedeceksiniz!

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir