Galvanni-den denize çağıran çok şık bir koleksiyon

Modern kadınların vazgeçilmez markası haline gelen Galvanni, kadın tişört modelleriyle de yaza damgasını vuruyor.

Galvanni-den kadınlara sıra dışı tasarımlar

MARINE temalı yaz koleksiyonuyla iddiasını koruyan Galvanni, rahatlık ve şıklığı bir araya getirerek kadınların kıyafet trendini belirliyor. Kadın tişört modelleriyle dikkat çeken Galvanni, lacivert, kırmızı ve beyaz renklerden oluşan modelleriyle kadınların şıklığını destekliyor. Denizcilerin kıyafetlerinden esinlenen Galvanni bu koleksiyonuyla bizi adeta denize çağırıyor.

Galvanni-den çok özel modeller

http://2.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TCHxXQVpQTI/AAAAAAAADdg/lV9NaVjc3mk/s1600/modatakip.net+Galvanni-den+denize+%C3%A7a%C4%9F%C4%B1ran+2.jpg

Detaylara önem veren marka olarak dikkat çeken marka, kadın tişörtlerinde kullandığı altın simli nakışlar, çapa desenleri, aslan figürleri ve logosunda yer alan kral tacı ve polo oyuncularının oluşturduğu görkemli kombinasyonla kadınların dikkat çekme isteğini destekliyor.

Galvannı-nin 2010 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

http://3.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TCHxXBfDVcI/AAAAAAAADdY/fZKb4JbbryE/s1600/modatakip.net+Galvanni-den+denize+%C3%A7a%C4%9F%C4%B1ran+1.jpg

Gündüz kullanımda rahat çizgileriyle spor giyim tarzını desteklerken, altın suyuna batırılmış düğmeleri ve altın simli nakışlarıyla gece katılacağınız bir partide de şık görünmenizi sağlıyor. Kadınların feminen özelliğini ön plana çıkaran, farklı desenleriyle göz alan tişört modelleri Galvanni Marine Koleksiyonu’nda dikkat çekiyor.

www.galvanni.it

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir