ELİF BARUT İMZALI TAKI KOLEKSİYONU NİLİ SİLVER

HİÇBİR MAĞAZADA SATIŞI OLMAYAN ELİF BARUT İMZALI TAKI KOLEKSİYONU “NİLİ SİLVER” KENDİSİNE ÖZEL VİTRİN OLARAK GİMORA.COM’U SEÇTİ!

Tasarımlarında Kuzey Afrika’nın sıcağını ve Nil Nehri’nin mavisini batının dinamizmi ile sentezleyen Mimar Elif Barut, içindeki yaratıcılığı ve heyecanı yansıttığı takılarıyla beğeni çıtası yüksek kadınları gimora.com’a davet ediyor.

Elif Barut’un Nili Silver’ı hiçbir dükkânda bulunmuyor. Bu koleksiyondan bir takıya sahip olmak için düzenlenen “takı partileri”ne katılmak gerekiyor. Sadece tasarım takı satan ve Türkiye’nin ilk butik online takı satan sitesi gimora.com ise Nili Silver’ın kendisine özel bir vitrin olarak seçtiği tek yer olma özelliğine sahip.

Hobi olarak başlayan ve bir İtalyan giyim markasının tasarımlarını beğenip İstanbul’da beş mağazasında satmaya başlamasıyla devam eden öykü, Elif Barut’un yurtdışına açılması ve akabinde Ürdün Kraliçeşi Rania için gümüş bir kemer tasarlamasıyla doruk noktasına ulaşıyor.

Ürdün, İrlanda, İngiltere ve Hollanda derken küçük bir atölyede başlayan serüven Nil Nehri’nin rengi anlamına gelen Nili Silver olarak markalaşıyor. Gümüşe apayrı bir değer ve anlamlar yükleyen Nili Silver, her bütçeye hitap eden özel tasarım takıların bütün kadınlara ulaşması amaç ediniyor.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir