Bu Kış Gençlerin Tercihi LC Waikiki’den Yana Olacak

Türkiye’nin hazır giyimde lider markası LC Waikiki, gençleri kışa özel, sıcacık bir koleksiyonla karşılıyor. Kolej esintileri, parlak detaylar, ekoseler, eğlenceli baskılar koleksiyonun canlı renklerle bezenmiş ürünlerinde hayat buluyor.

LC Waikiki gençleri yeni koleksiyonu ile kışı karşılamaya hazır. Genç kızlar için kışın en güzel sembolleri olan kar tanelerinden esinlenilerek oluşturulan koleksiyonda lacivert ve fuşya, turkuvazın tonlarıyla süsleniyor. Trikolar etnik detaylar ile can buluyor. Doğadan esinlenilerek oluşturulmuş grafikler, kadife pantolonlar ve altın detaylı ürünlerle bir araya getiriliyor. Genç kızlarda romantik kolejli görüntüsünün yanı sıra şıklık da ön plana çıkıyor. Kalp ve fiyonk detaylarının göz doldurduğu koleksiyonda siyah, gri ve ekrunun altın, gümüş ve parlak detaylarla birlikteliği dikkat çekiyor.

LC Waikiki genç erkekleri bu kış daha havalı…

LC Waikiki genç erkek kış koleksiyonunda Amerikan futbol teması kolej detaylarıyla destekleniyor. Koleksiyonda kolej mont havasındaki hırkalar ve yelekler öne çıkıyor. Robotlu grafikler koleksiyona yenilik getirirken, aynı zamanda spor ve rahat bir görünüm sağlıyor. Denim ve kargo pantolonlar bu kış da LC Waikiki genç erkeklerinin gardıroplarında yerini alıyor. Grafiklerde şehir temasının işlendiği koleksiyonda ekose gömlekler ve kapüşonlu sweatshirtler genç erkekleri daha da havalı yapıyor.

Aksesuarlarda kış esintileri…

LC Waikiki aksesuarları ile gençler bu kış da trendleri yakalıyor. Genç kızlar kürklü, fırfırlı, baskılı çantalar ile gençliğin enerjisini taşırken, kürklü kısa botlar şık elbiselerin ve günlük hayatın vazgeçilmezi oluyor. Genç erkekler ise çeşitli renklerdeki botlar, şapkalar, bereler, eldiven ve atkılar modayı takip ediyor. Genç erkeklerin beğenisine göre renkli kemerler ve cüzdanlar ile farklı seçenekler sunuluyor.

www.lcwaikiki.com

2 Yorum

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir