B&G STOREONLINE.COM İLE SOĞUK HAVADA DIŞARI ÇIKMADAN ALIŞVERİŞ YAPIN

B&G STOREONLINE.COM İLE SOĞUK HAVADA DIŞARI ÇIKMADAN ALIŞVERİŞ YAPIN
Bir karlı bir yağmurlu geçirdiğimiz ve her gün farklı hava tahminlerinin konuşulduğu bu günlerde sokağa çıkmadan alışveriş yapmak istiyorsanız bu bir hayal değil. Ocak ayı itibari ile online alışveriş sitesini açan B&G Store’da bugüne kadar mağazalarda yaşanan alışveriş keyfi şimdi internet üzerinden gerçekleşiyor. %80‘e varan indirim oranlarıyla, B&G Store’da bulabileceğiniz tüm ürünler artık www.bgstoreonline.com sitesiyle bir tık kadar yakın.
B&G Store; Patrizia Pepe, Bikkembergs, Miss Sixty, Energie, Brooksfield gibi yurtdışında kendini kanıtlamış ve Türkiye’de de seçkin bir kitle tarafından tercih edilen dünyanın önde gelen markalarının çocuk line’larını Türkiye’ye getiriyor. Ayrıca dünyanın en seçkin bebeklerinin üzerinde görülen Baby Graziella markasının tüm ürün grupları da yine Türkiye’de sadece B&G Store’da satılıyor.
Türkiye’de üretilen BG Baby, Nebbati bb, Riccione, Tyess, Firstline, Riccione Basic markalarıyla da 0-14 yaş arası çocuk giyimine hizmet veren B&G Store’da; Firstline koleksiyonunun bir kısmı da İtalya’da dizayn edilip üretiliyor.


Büyükler İçin Ne Varsa Hepsi Çocuklar İçin B&G Store’da!
Tek mağazada yaygın ürün karmasıyla kullanıcılarına her gün farklı ve dizayn ürünler sunan B&G Store’da çocuğunuz hangi yaşta olursa olsun ona uygun bir seçenek mutlaka var. Anne-baba olmaya hazırlananların ve çocuk sahibi olanların en çok tercih ettiği marka olan B&G Store’da her sezon 1000-1250 arası model çeşidi bulabilirsiniz.
Çocuklara Özel Trendy Tasarımlar %50 Fiyat Avantajıyla B&G Store Mağazaları’nda!
Rengârenk kıyafetler ve şık tasarımlarıyla yabancı ve yerli markaların yüzlerce çeşit ürününü bir arada sunan B&G Store’da; Şubat ayı boyunca geçerli olacak %50 indirim fırsatıyla çocuklar özel tasarımların, anne babalar da indirimli fiyatların keyfini çıkarıyor.


www.bgstoreonline.com
www.bgstore.com.tr

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir