BAYRAM VE YILBAŞI ŞIKLIĞINIZI TEKİN SEYREKOĞLU İLE TAMAMLAYIN

MASUMİYETİN SİMGESİ KAR TANELERİ GÖZ ALICI BİR TASARIMLA BOYUNLARI SÜSLÜYOR

Tekin Seyrekoğlu Mücevherat; büyüleyici kristal yapısıyla masumiyetin ve saflığın simgesi kar tanelerini, stilize ederek eşsiz bir tasarıma daha imza atıyor.

Özgün çizgiler taşıyan koleksiyonlar üreten Tekin Seyrekoğlu, ilhamını doğadan alan kolye tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Her biri birbirinden farklı kristal yapısıyla büyüleyen kar taneleri, ışıltılı bir kolyeye dönüşerek zarif boyunları süslüyor.

Masumiyetin ve saflığın simgesi kar taneleri, Tekin Seyrekoğlu tarafından elmas, pırlanta ve altın kullanılarak stilize ediliyor. Pembe altın üzerine 0.22 karatlık elmas ve 0.21 karatlık pırlanta taşlar ile bezenen kar taneleri; minik melek kanatlarıyla birleşerek naif bir güzellik sergiliyor.

http://1.bp.blogspot.com/_Z8loRfZkzJo/TNKoWFJwQCI/AAAAAAAAFJg/Cx7e33AGXcU/s1600/modatakip.net+BAYRAM+VE+YILBA%C5%9EI+%C5%9EIKLI%C4%9EI.jpg

Tekin Seyrekoğlu, elit bir şıklık sergileyen bu tasarımı, mücevherde de kendi stilini yansıtmayı sevenlerin beğenisine sunuyor. Bayram ve yılbaşı şıklığını tarzına uygun mücevherle tamamlamak ya da sevdiklerine özel bir hediye almak isteyenler için benzersiz bir seçim..

www.seyrekoglu.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir