Aşkınızın zamana uyumunu Beverly Hills Polo Club ile yaşayın

14 şubat sevgililer günü saat hediye modeli – Beverly polo club saat – 2010 Kadın Ve Erkek saatleri –  şık saat odelleri

Beverly Hills Polo Club ile aşkınızda zamanı durdurun

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beverly Hills Polo Club ile, kadın ve erkek saatlerindeki ışıltı, sevgilinizin kollarında parlayacak. Günümüz kadın ve erkeğinin modern çizgilerinin vurgulandığı şık saatlerin markası Beverly Hills Polo Club, Sevgililer Günü’nü yüzde 20 indirim kampanyasıyla karşılayacak.

SEVGİLİLER Günü’nün her anını değerli kılmak ve sevgililerinin şıklığına şıklık katmak isteyenler, Konsept Saat tarafından Türkiye’ye getirilen Beverly Hills Polo Club saatlerinin özel tasarımlı ürün alternatifleri ve yüzde 20 indirim ile, bu hayallerini gerçekleştirebilecekler.

[Aşkınızın+zamana+uyumunu+Beverly+Hills+Polo+Club.jpg]

Kadın-erkek modellerinde birbirinden değerli materyallerin bir araya getirilmesiyle, özel bir tasarım mucizesine dönüştürülen saatler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde şıklığınızın tamamlayıcısı olacak.

Beverly Hills Polo Club’ın birbirinden şık kadın ve erkek saatleri, naturel deri kordonları ile kullanım rahatlığı sağlarken, Swarovski taşları ile de aşkınıza ışıltı katacak.

Konsept Saat’in bu göz alıcı saatlerini sevgilisine hediye etmek isteyenler, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan satış noktalarına uğrayabilir, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel kılabilirler.

Beverly Hills Polo Club

www.konseptsaat.com .

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir