Ankara’da 365 AVM Açılıyor

Hollandalı gayrimenkul yatırım şirketi Corio, Ankara’nın Çankaya semtini yepyeni bir alışveriş merkezine kavuşturuyor. “Keyfe Özel Alışveriş Merkezi” sloganıyla yola çıkan “365”, Ankara’yı farklı bir alışveriş ve yaşam kültürüyle buluşturacak.

365-avm.jpg

Corio Türkiye, Mayıs ayında Ankara’nın Çankaya semtinde hizmete açacağı 365 ile “keyfe özel alışveriş” anlayışını gündeme getirirken, 365 gün sürekli yaşayan AVM profilini de ziyaretçisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Toplam 60 bin metrekarelik alan üzerine kurulan 365 Alışveriş Merkezi’nde, 100’e yakın mağaza yer alıyor.

Rahat dolaşım ve ulaşım için oluşturulan yatay ve düşey giriş-çıkışlar, 365’te alışverişe ayrılan vaktin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu mimari düzen sayesinde mağazalar arası geçişler kolaylaşıyor ve ziyaretçiler sadece ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapılabilme imkânına kavuşuyor. Kategorik olarak ayrılmış mağaza karması,  kolay alışverişin de kapılarını aralıyor.

Gündelik hayatı kolaylaştıran ve aile-çocuk kavramını ön plana çıkartarak farklı etkinliklere yılın 365 günü canlı kalması hedeflenen 365 AVM’de; Migros, Mango, Koçtaş ve LCW gibi markalar haricinde, Boyner Casa’dan D&R’a kadar onlarca mağazayı bulmak mümkün olacak. Dış cephesi tamamen camdan yapılmış gün ışığından ve manzaradan maksimum derecede fayda sağlanabilecek ferah yemek alanı ise Gloria Jeans, Kahve Dünyası, Tribecca, Appetito, Mado ve El Torito gibi farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlarla güçlendirilmiş durumda. Peyzajla bütünleşmiş olan oturma alanlarında geceleri de RGB ışık oyunlarıyla farklı ambiyanslar yakalanıyor. alışveriş merkezi,moda alışveriş merkezi,moda,ankara moda alışveriş merkezi,Corio,Keyfe Özel Alışveriş Merkezi,365

5 Yorum

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir